Soru Mİ 8 Google Camera Rootsuz

KASIMM

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammet
Cihazım
Mi 8
Meslek
Tekniker
Konular
42
Merhaba dostlar telefonun stock kamerası benim çok hoşuma gitmedi un gibi çıkarıyor yüzü instagramın kamerası bir nebze daha iyi, google camera ile çekilen fotoğraflar ise gerçekten harikulade fakat telefonu yeni aldığım için root TWRP falan istemiyorum hatta yazı stilini bile değiştirmek istiyorum fakat root gerekli o yüzden yapmadım bana root atmadan google camera yüklenebilir mi söylerseniz sevinirim. Yüklenemez ise root için hangi program güvenilir aşağıya yazarsanız sevinirim çok kararsızım :)

scorpion2406

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet
Cihazım
mi 8
Konular
7
Google camera ile portre çekimlerde iki resim olarak kaydediyor. Kapatma seçeneği var mı
En son sürüm olan f1_v1.4 de olması lazım iki tane kaydetmesinin sebebi biri bokeh efektli diğeri normal fotoğraf olarak kaydediyor.

Resmi ters kaydediyor bununla ilgili ne yapabilirim ayrica globalbson surune 2.2 olana en son hangi gcam surumunu kurmam gerekir

10.2.2.0 sürümüne en son sürüm f1_v1.4 sürümünü yükleyebilirsiniz ayna modunu kapatmak için gcam tool uygulamasını yüklemeniz gerekiyor.Forumda konusu ve başlığı mevcut.

V10.1.2.0 Rom Çalışan Gcam (Google Kamera ) ve Özçekim Ayna Modu Kapatma

Forumda aratsanız kolay bir şekilde ulaşabilirdiniz.

Oyla:

Brkozyz

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
BuRaK
Cihazım
Mi 8
Konular
8
En son sürüm olan f1_v1.4 de olması lazım iki tane kaydetmesinin sebebi biri bokeh efektli diğeri normal fotoğraf olarak kaydediyor.

10.2.2.0 sürümüne en son sürüm f1_v1.4 sürümünü yükleyebilirsiniz ayna modunu kapatmak için gcam tool uygulamasını yüklemeniz gerekiyor.Forumda konusu ve başlığı mevcut.

V10.1.2.0 Rom Çalışan Gcam (Google Kamera ) ve Özçekim Ayna Modu Kapatma

Forumda aratsanız kolay bir şekilde ulaşabilirdiniz.
Tesekkurler cevabiniz ve uyariniz icin ama 2.2 de calismiyor diye sormustum

Son düzenleme:
Oyla:

Brkozyz

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
BuRaK
Cihazım
Mi 8
Konular
8
10.2.2.0 da çalışmıyorsa kaldırıp tekrar yükler misiniz linkteki versiyonu denediniz mi ?
Kaldirip tekrar kurdum ayrica bundan onceki gcam son sürümü sildim dediginiz surumu kurdum oncelikle ayna icin olan program stabil calismiyor calistiginda ise fotoyu once ayna modunda gosteriyor daha sonra (10sn ) düzeltiyor ama yeni mod cok hosuma gitti bence daha cok guzel cekiyor uzunca bi sure kullanacagimdan eminim tavsiye ederim

Oyla:

Ibrahim_1939

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ibrahim
Cihazım
Xiaomi mi 8
Konular
2
Benim telefon Xiaomi mi 8 ve google kamera uygulamasini indirmek istiyorum. indirebilmek icin Root ve ya TWRP gerekiyormu ama ben Root ve TWRP istemiyorum. Ve uygulamayi nasil indirebilirim?

Oyla:

Blackelectro

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yavuz Orhan
Cihazım
Xiami mi9t pro
Meslek
Bilgisayar Bileşen
Konular
6
Benim telefon Xiaomi mi 8 ve google kamera uygulamasini indirmek istiyorum. indirebilmek icin Root ve ya TWRP gerekiyormu ama ben Root ve TWRP istemiyorum. Ve uygulamayi nasil indirebilirim?

Bu adresten size uygun olan son versiyonu indirebilirsiniz. Ayrıca root gerektirmiyor ve haliyle twrp ye de ihtiyacınız yok
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bu adresten size uygun olan son versiyonu indirebilirsiniz. Ayrıca root gerektirmiyor ve haliyle twrp ye de ihtiyacınız yok
Daha açık yazmam gerekirse, verdiğim link e girip, geliştiricilerden BSG ye tıklayın. Daha sonra mi8 yazan son versiyonu indirin. İyi forumlar.

Oyla:

mahferer

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
MI 9 SE
Konular
25

Eski versiyon ama bunu da deneyebilir misiniz?

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

MI6 çalışıyor (BL kapalı) HDR aktif ediliyor, teşekkürler
(2.5 versiyonunu sony z5 compact ve x compact'da rootsuz kullanıyordum ama mi6 global stable 10.1 ve 10.2de çalışmamıştı, 2.1 çalışıyor)

Oyla:
Üst Alt