MIUI 11 Mi 8 Global Kararlı V11.0.6.0 PEAMIXM İndirme Bağlantıları

TheRick

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Özcan
Cihazım
Mi 8
Konular
5
Süpürge ızgarayı çeker çıkartır. Hiç yoksa parçalar hasar verir. Orası tozlanma ve kulaktan dolayı yağlanması ile tıkanıyor. Balata spreyi temizleyip açanlar var. Uçucu o sprey sıkarsın gözenekleri açılır. Başka türlü bir yağ ve sprey bozar. Bunu bile aşırı sıkmadan yapman lazım. Alman malı bu spreyden görmüştüm Hepsiburada da onun gibi incele onları. Hemen aceleye getirme. Ama neden bip bip ediyor onu anlamadım cihazda veya donanım da ayrı bir sorun olabilir. Ses kısıklığı ahize tıkanıklığı sadece onu biliyorum.

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

scorpion2406

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet
Cihazım
mi 8
Konular
7
Süpürge ızgarayı çeker çıkartır. Hiç yoksa parçalar hasar verir. Orası tozlanma ve kulaktan dolayı yağlanması ile tıkanıyor. Balata spreyi temizleyip açanlar var. Uçucu o sprey sıkarsın gözenekleri açılır. Başka türlü bir yağ ve sprey bozar. Bunu bile aşırı sıkmadan yapman lazım. Alman malı bu spreyden görmüştüm Hepsiburada da onun gibi incele onları. Hemen aceleye getirme. Ama neden bip bip ediyor onu anlamadım cihazda veya donanım da ayrı bir sorun olabilir. Ses kısıklığı ahize tıkanıklığı sadece onu biliyorum.

İnce bir fırça ile fırçalayıp süpürgenin ucuna küçük bir hortum takarak çektirdim sorun düzeldi ilgilenenlere teşekkür ederim daha önce kaç telefon kullandım ilk defa böyle bir olay başıma geldi

MimosaPudica

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tarık
Cihazım
Mi 8
Konular
4
Hocam zaten süpürgeyi komple ızgaraya yapıştırmayacak yoksa tabi ki zarar verir giggle~~ Hafif bir kuvvet yeterli olacaktır oranın tozuna alabilmeye. Neyse ki sorun çözülmüş çok sevindim hocam clap~~

Farukmurat

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Faruk
Cihazım
Mi 8
Konular
2
Android 10 an itibari ile geldi arkadaşlar. Güncelleme kontrol edip indirebilirsiniz

CraweL

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Note 8 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
461
Yeni Güncelleme Android 10

sputnik

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ertan
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Meslek
Sigortacı
Konular
6
Android 10 an itibari ile geldi arkadaşlar. Güncelleme kontrol edip indirebilirsiniz
Telefon hangi bölgeye göre ayarlı.
Bana halen gelmedi.
Versiyon kaç?

stardust

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 8
Konular
0
Bana bugün geldi arkadaşlar, pil optimizasyonu nasıl deneyen var mı?

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-02-26-16-10-32-749_com.android.updater.jpg
    Screenshot_2020-02-26-16-10-32-749_com.android.updater.jpg
    228,6 KB · Görüntüleme: 75

mvpeko

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enver
Cihazım
Redmi 4a
Konular
1
Arkadaşlar merhaba. Android 8den den itibariyle bende geçtim. WhatsApp üzerinden mesaj geldiği zaman ekran kapalı ise açılmıyor. Ekranın sağ ve solunda kavisli mavi birer şerit çıkıyor. Sanki ekran bozulmuş gibi bir görüntü var. Sizde de böyle bir durum var mı?

Redrinqman

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrullah
Cihazım
Mi 8
Konular
10
Arkadaşlar merhaba. Android 8den den itibariyle bende geçtim. WhatsApp üzerinden mesaj geldiği zaman ekran kapalı ise açılmıyor. Ekranın sağ ve solunda kavisli mavi birer şerit çıkıyor. Sanki ekran bozulmuş gibi bir görüntü var. Sizde de böyle bir durum var mı?
Sizde surekli acik ekranda mavi şerit kısmı seçili duzeltmek izin ayarlar>her zaman acik ekran> bildirimler geldiginde ekrsn kapaliyken> ekranı yak

Üst Alt