MIUI 11 Mi 8 Global Kararlı V11.0.6.0 PEAMIXM İndirme Bağlantıları

picied41

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Recep
Cihazım
Mi 8
Konular
7
Fm alabiliriz bizde

prenssible

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hasan Basri
Cihazım
Mi 8
Konular
0
Ben de rica edebilirim zahmet olmazsa

MimosaPudica

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tarık
Cihazım
Mi 8
Konular
4
İsteyenler direk özel mesaj atsın bana arkadaşlar konuyu işgal etmeyelim bu şekilde :)

prenssible

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hasan Basri
Cihazım
Mi 8
Konular
0
Bu sürümle artık fotoğraflarda gökyüzü değiştirme efekti gelmiş baya da güzel olmuş ..

efiltem

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zek
Cihazım
MI 8
Konular
8
Cast özelliğinde bir gelişme var mı? Hala TV'ye yansıtamıyoruz. Belki ayarlardan birileri bulmuştur umuduyla sorayım dedim.

serhansoner

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhan
Cihazım
Mi8
Meslek
Kuyumcu
Konular
0
Cast özelliğinde bir gelişme var mı? Hala TV'ye yansıtamıyoruz. Belki ayarlardan birileri bulmuştur umuduyla sorayım dedim.

Uygulama yöneticisine gir, adama kısmından cast diye aratıp bul, uygulamayı etkinleştir, gerekli izinleri ver. Ben öyle çözdüm sorunu ve sıkıntisız çalışıyor şu an

efiltem

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zek
Cihazım
MI 8
Konular
8
Uygulama yöneticisine gir, adama kısmından cast diye aratıp bul, uygulamayı etkinleştir, gerekli izinleri ver. Ben öyle çözdüm sorunu ve sıkıntisız çalışıyor şu an

Bu çözüm olmuyor maalesef. Çünkü zaten cast etkin. Hem bildirim penceresinde var ilk günden beri hem de uygulama yöneticisinde etkin durumda. Wifi ile birlikte Bluetooth isteği de gönderiyor arka planda TV'ye. Tv'de Bluetooth var ama telefona bağlanamadığı için cast dönüp duruyor ve tv'yi görmüyor. Zaten menünün yarısı da ingilizce her zamanki gibi. Şaşırmadık.

serhansoner

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhan
Cihazım
Mi8
Meslek
Kuyumcu
Konular
0
Bu çözüm olmuyor maalesef. Çünkü zaten cast etkin. Hem bildirim penceresinde var ilk günden beri hem de uygulama yöneticisinde etkin durumda. Wifi ile birlikte Bluetooth isteği de gönderiyor arka planda TV'ye. Tv'de Bluetooth var ama telefona bağlanamadığı için cast dönüp duruyor ve tv'yi görmüyor. Zaten menünün yarısı da ingilizce her zamanki gibi. Şaşırmadık.

Bende bildirim penceresinde yoktu bu, şekilde çözmüştüm sorunumu. Sende ki sorun farklıış demek ki

melphis

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Koray
Cihazım
Mi 8
Konular
2
Merhabalar, miui11 ile birlitke rehberin görüntülenmesi degisti ve 2 kayıtlı isim arasi baya bir boşluk koymuslar. Bunu eskisi gibi yapma yolu var mıdır?
Buna cevap bulan var mı? Rehberde isimler arası çok boşluk var. Eskiden böyle değildi miui10'da

Üst Alt