MIUI 11 Mi 8 Global Kararlı V11.0.6.0 PEAMIXM İndirme Bağlantıları

MamiMustiSaydam1903

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M.Mustafa
Cihazım
Poco F5 Pro, MI
Meslek
Grafiker
Konular
24
Şu yukardaki soru ve şu sorum olucak telefonumuz şarj olurken ısınıyor miui 11 de çok yaşamaya başladım çünkü

XiaoMiu

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Harun
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
188
Hocam merak ediyorum mi8 e (⚠ se pro lite demiyorum buraya dikkat ⚠) eu rom atılır mı? Bugün se modelinde ultra güç tasarrufu modu gördüm. Mi klidi açık benim cihazın. Tavsiye eder misiniz iyi geceler esenlikle kalınız :D:?
Bootloader kilidinin açılması gerekiyor sizde açık zaten, daha sonra twrp yüklemeniz gerekir bu konuyu inceleyebilirsiniz. Ardından bu konudaki gibi romu kurunuz. MIUI 11 - [Android Q] Mi 8 - Xiaomi.eu MIUI 11 v9.10.31 Beta / v11.0.4.0 Stabil Rom İndirme Bağlantısı

fedayim54

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
İphone 7 plus
Konular
13
Merhaba Cümleten,
Şuanda çok mutlu bir haber vermek istiyorum ben kendimde test ettim, bilenler vardır miui 10 da bozuk çalışan bir bölüm vardı "Senaryolar" dün aktif ettim sabah saat 7 gibi telefonu şarjdan çektim youtube da videolar izledim facede video felan izledim şuan şarjım %80 ekran süresi şuanda 2 saat ve önümüzdeki saatlerdede bu oranlarda giderse buraya tekrar yazacağım gün sonunda şarjımı ve oranları inşallah şarj sorununa artık kesin çözüm olur :) denemek isteyenler için "Ayarlar > Pil & Performans > Sağ üst köşede çark işaretine tıklayıp > En altta senaryolar bölümüne girip aktif edebilirsiniz."

MamiMustiSaydam1903

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M.Mustafa
Cihazım
Poco F5 Pro, MI
Meslek
Grafiker
Konular
24
Merhaba Cümleten,
Şuanda çok mutlu bir haber vermek istiyorum ben kendimde test ettim, bilenler vardır miui 10 da bozuk çalışan bir bölüm vardı "Senaryolar" dün aktif ettim sabah saat 7 gibi telefonu şarjdan çektim youtube da videolar izledim facede video felan izledim şuan şarjım %80 ekran süresi şuanda 2 saat ve önümüzdeki saatlerdede bu oranlarda giderse buraya tekrar yazacağım gün sonunda şarjımı ve oranları inşallah şarj sorununa artık kesin çözüm olur :) denemek isteyenler için "Ayarlar > Pil & Performans > Sağ üst köşede çark işaretine tıklayıp > En altta senaryolar bölümüne girip aktif edebilirsiniz."
Etkileşimsiz mod var o değil mi ben öyle gördüm

merttrkc

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mert
Cihazım
Mİ 11
Konular
19
mi flash bende uyarı veriyor ya

prothesis

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
asdf
Cihazım
lg g2
Konular
2
herkese selamlar bu miui11 iyi hos guzel de bende soyle bir sorun olustu denk gelen varmidir bilmiyorum. herhangi bir uygulamayi actigimda 1 2 saniye telefon tepki vermiyor sonra kendine geliyor varmidir bu sıkıntıya denk gelen birisi?

MamiMustiSaydam1903

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M.Mustafa
Cihazım
Poco F5 Pro, MI
Meslek
Grafiker
Konular
24
herkese selamlar bu miui11 iyi hos guzel de bende soyle bir sorun olustu denk gelen varmidir bilmiyorum. herhangi bir uygulamayi actigimda 1 2 saniye telefon tepki vermiyor sonra kendine geliyor varmidir bu sıkıntıya denk gelen birisi?
Geldim ama ben belki hafızadan ötürü düşünüyorum. 110 gb da 75 ini kullanıyorum

Üst Alt