MIUI 12 Mi 8 - Global Kararlı Rom Miui v12.0.1.0 QEAMIXM İndirme Bağlantıları

topsakalsevki

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Şevki
Cihazım
İphone se
Konular
0

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-11-13-17-55-06-683_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2020-11-13-17-55-06-683_com.android.settings.jpg
    358,7 KB · Görüntüleme: 60

cinali34

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ali
Cihazım
mi 8
Konular
0
yaptığım ayarlar kayboluyor telefonu kapatıp açınca. alttaki çizgi yeni gelen takılıyor geri atmıyor. bir ara uygulama çekmecesi gelmedi telefonu resetlemem gerekti.mars duwar kağıdını indirmiyor. şu an aklıma gelenler bunlar. imei işlemi yaptığım için resetliyemedim telefonu imei uçar diye.
genel anlamda güzel ama dediğim gibi bu kadar bekledik ve bu kadar geç verdiler güncellemeyi kendi açımdan bu sorunların olmamasını beklerdim.
bunların hepsinin sebebi alta önceki sürümden kalıntılar kalması hard reset şart ama ime işlemini açıkçası bende bilmiyorum.
Öyle bir ayar yok knk global rom
Sürüm:12.0.1
Tek beklediğim turktelekom VoWifi umarım sonraki güncellemede telekomla anlaşıp verirler
ben Turkcell kullanıyorum aktif etmek için arama ekranı na *#*#869434#*#* kodu girdim, ayarlar simkart bölümüne resimdeki gibi ayar geldi ama işe yaroyor mu bilmiyorum, volte içinde kod var internette

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-11-13-19-38-27-009_com.android.phone.jpg
    Screenshot_2020-11-13-19-38-27-009_com.android.phone.jpg
    234 KB · Görüntüleme: 55

mvpeko

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enver
Cihazım
Redmi 4a
Konular
1
Bir hafta önce güncelleme yaptım. Ardından wipe data ile cihazı sıfırladım. Tam ekran özelliğini açık kullanıyorum. Herhangi bir sorun yoktu ancak iki gündür herhangi bir uygulama açıkken kaydırarak ana ekrana dönmek istediğim zaman simsiyah ekran çıkıyor altta sadece tam ekran çizgisi kalıyor. Tekrar kaydırdığımda ya da tuş kilidi ile kendine geliyor cihaz. Arka planda açık uygulama bırakmam genelde. Nedenini çözemedim henüz. Benzer bir durum yaşayan var mı?

dokidoki

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gökhan
Cihazım
bb q10
Konular
10
bunların hepsinin sebebi alta önceki sürümden kalıntılar kalması hard reset şart ama ime işlemini açıkçası bende bilmiyorum.

ben Turkcell kullanıyorum aktif etmek için arama ekranı na *#*#869434#*#* kodu girdim, ayarlar simkart bölümüne resimdeki gibi ayar geldi ama işe yaroyor mu bilmiyorum, volte içinde kod var internette
Vodafone da kullanan olduğunu biliyorum , turkcellde de çalışıyordur muhtemelen . Telekomda bir hareket yok

MamiMustiSaydam1903

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M.Mustafa
Cihazım
Poco F5 Pro, MI
Meslek
Grafiker
Konular
24
Hocam bu recovery olanı indirip paket olarak seçsek olmuyor mu güncelleyeci arayüzünden

Aykutk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Aykut
Cihazım
Mi 8
Konular
0
Gün ışığı modu diye bir özellik var otomatik parlaklık açık değilken gün ışığının yoğun olduğu yerlerde ekranın parlaklığını açsın diye çok kararlı çalışmıyor düzgün çalışan var mı?

Brkozyz

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
BuRaK
Cihazım
Mi 8
Konular
8
Arkadaşlar guncelleme yaptim arkasina wipe data da yaptim suan bana stabil duzgun google camera lazim hangi surumu yukleyim tavsiye verirmisiniz

emr1910

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Emircan
Cihazım
Mİ 8
Konular
0
Arkadaşlar merhaba ilk linkteki dosyayı indirip seçmeme rağmen "Güncelleme doğrulanamıyor ROM is beta testing, make sure you have signed in with a beta authorized xiaomi account" hatası alıyorum nasıl aşabilirim bunu cevaplarda göremedim yardımcı olursanız sevinirim.

Üst Alt