MIUI 12 Mi 8 - Global Kararlı Rom Miui v12.0.1.0 QEAMIXM İndirme Bağlantıları

Farukmurat

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Faruk
Cihazım
Mi 8
Konular
2
Arkadaşlar benim cihazımda MiVideo gitmiş. Videolatı açamıyorum. Eksta bir videoplayer da indirmek istemiyorum. Geri nasıl getirilir bilen varsa yardımcı olabilir mi

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

M.Gökhan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 8
Konular
1
Xiaomi telefonlarda güncelleme yapmak kumar oynamakla aynı. Geçen güncellemeyi hiç yapmak istemedim, aylar sonra yaptım ve telefonu günde üç kez şarja takmaya başladım.

OTA'da görünmedi. Linkten indirip yapayım mı diye düşündüm iki gündür. En son hadi bi kumar daha oynayayım dedim ve sonuç inanılmaz.

Su gibi akan şarj durdu, sanırım süre uzayacak ve arayüze, geçişlere bayıldım. Şanşa bak! Bir daha güncelleme yapmam.

serkanelik

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serkan
Cihazım
mi13, mi8, mi6
Konular
6
Arkadaşlar benim cihazımda MiVideo gitmiş. Videolatı açamıyorum. Eksta bir videoplayer da indirmek istemiyorum. Geri nasıl getirilir bilen varsa yardımcı olabilir mi

Bolgeyi degistirince geliyormuş sanirim.konu icinde bir kac kisi yazmisti

Codaman

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ali
Cihazım
Xiaomi mi 8
Konular
2
Xiaomi telefonlarda güncelleme yapmak kumar oynamakla aynı. Geçen güncellemeyi hiç yapmak istemedim, aylar sonra yaptım ve telefonu günde üç kez şarja takmaya başladım.

OTA'da görünmedi. Linkten indirip yapayım mı diye düşündüm iki gündür. En son hadi bi kumar daha oynayayım dedim ve sonuç inanılmaz.

Su gibi akan şarj durdu, sanırım süre uzayacak ve arayüze, geçişlere bayıldım. Şanşa bak! Bir daha güncelleme yapmam.
Wipe data yapın daha iyi performans alırsınız.

slycuk

Usta Üye
Usta Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
selcuk
Cihazım
mi4 lte cu
Konular
13

bölgeyi yunanistan seç web browser ve mi video geri geliyor.

10lion

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ney
Cihazım
mi 8
Konular
4
Güncellemeyle ekranı nasıl güzelleştirdiler hiç anlamadım. Siyahlar daha siyah, renkler daha keskin ekran daha parlak. Telefonu satma arefesindeydim resmen biraz daha kullanayım diyorum şu an. Cidden güzel olmuş sadece ekran için bile güncelleyin beklemeyin derim ben

M.Gökhan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 8
Konular
1
Wipe data yapın daha iyi performans alırsınız.

Wipe data yaptıktan sonra yedekten döndüğümde hep bir problemle karşılaşıyorum. iPhone gibi değil, iCloud yedeğinden dönüldüğünde her şeyi eksiksiz geliyordu. Ama bunda hem drive, hem de xiaomi yedeğinden veriler alıyor ve illa ki bir şeyler eksik çıkıyor.

Örneğin; telefon görüşme kayıtları geri gelmiyor, gboard kaydedilenler geri gelmiyor.

Şimdilik gerek yok gibi duruyor. 11.0.5'de az daha batarya değiştirecektim. Sanırım ona da bir süre daha gerek kalmadı. Telefonu 2018 Ekim ayında almıştım.

szynero

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Samet
Cihazım
mi 8
Konular
0
Mi 8 Global Kararlı Miui v12.0.1.0 QEAMIXM Rom İndirme Bağlantıları
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Güncelleme Yöntemleri

1) OTA yolu ile yazılımın size ulaşmasını bekleyebilirsiniz.
- V11.0.5.0 QEAMIXM Romunda iseniz Ota rom indirme bağlantısını indirerek Sistem güncelleyici üzerinden ilgili dosyayı göstererek güncellemeyi yapabilirsiniz.
2) Aşağıda bulunan Recovery indirme bağlantısı üzerinden zip uzantılı dosyayı indirip Twrp /Install menüsünden dosyayı göstererek yükleyebilirsiniz.
3) Cihazınızın Bootloader kilidi açık ise Fastboot indirme bağlantısı üzerinden ilgili dosyayı indirip MI Flash yazılımı ile cihazınıza yükleyebilirsiniz.

Ota Rom İndirme Bağlantısı :

Recovery İndirme Bağlantısı :

Fastboot İndirme Bağlantısı: Henüz gelmemiştir gelince konuya eklenecektir .

NOT: Şahsım ve miuiturkiye.net yöneticileri sorumluluk asla kabul etmemektedir ! Cihazınızın başına gelebilecek hasardan asla sorumluluk kabul edilmemektedir
Normal olarak dağıtılmaya ne zaman başlanır bilginiz var mı?

lewizsthank1

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zafer
Cihazım
Mi 10T PRO
Meslek
Yazarkasa Teknisye
Konular
25
Fastboot ne zaman gelir acaba

Redrinqman

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrullah
Cihazım
Mi 8
Konular
10
Bu arada eğer önceden vardi da ben bilmiyorsam kusura bakmayin , suan kilit ekranından gelen mesaja cevap verebiliyoruz

Üst Alt