Rom Mi 8 Global Kararlı Miui V10.3.2.0 Fastboot İndirme Bağlantısı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

serkanelik

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serkan
Cihazım
mi13, mi8, mi6
Konular
6
Arkadaşlar bunu nasıl kaldırabilirim? Çok uğraştım olmadı
Guvenlik-sag ustte ayarlar simgesi-bildirim panelinde menu goster i kapatinca kapaniyor.

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

serkanelik

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serkan
Cihazım
mi13, mi8, mi6
Konular
6
Arkadaşlar yukleyenler şarj ekran süresi gibi bilgileri paylaşabilir mi lütfen
İlk gun sarj normalden cabuk bitti fakat ikinci gunde baya duzeldi. %30 kaldiginda ekran suresi 5:30 saat civarindaydi.onceki surumde bu sureleri alamiyordum

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

furkanyiiner

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Mi8
Konular
19
Ben de diyorum ki o dediğin neredeyse her markada mevcut bu segmentteki, ayrım istemiyorsan alacağın marka diğerleri, Bu Xiaomi nin yeni politikası değil hep böyleydi ve satın alırken bunları göz önünde bulundurarak satın aldık sizin anlamak istemediğiniz ya da anlayamadığınız da bu.
Eleştiri değişimi ,değişim de gelişimi getirir. Sizin burdaki yetinen ve koruyucu ruhunuzu anlamış değilim. Biz tüketiciyiz ve herşeyi talep etme hakkına sahibiz. Talep olacak ki cihazımızdan daha da memnun olalım. Tavrınızı çok yanlış ve gereksiz buluyorum.

Baroone

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
Mi 8
Konular
5
Eleştiri değişimi ,değişim de gelişimi getirir. Sizin burdaki yetinen ve koruyucu ruhunuzu anlamış değilim. Biz tüketiciyiz ve herşeyi talep etme hakkına sahibiz. Talep olacak ki cihazımızdan daha da memnun olalım. Tavrınızı çok yanlış ve gereksiz buluyorum.

Sorun talep etme kaynaklı değil. Verilen ücretin diğer markalara göre aynı özellikte telefon üretmiş Samsung, Huawei vs. Gibi markaların hizmetinin beklenmesi. Tabii ki talep edin ama talebinizin yerine gelmesini çok beklemeyin çünkü size telefonu bu fiyattan satarken aradaki farkı bir yerden çıkaracaklarını ongormeniz gerekirdi. Kimse size gözünüzün rengi güzel diye o fiyattan satmiyor. Benim anlatmak istediğim bunu sizin gibilerin anlamaması ya da anlamak istememesi. THY ile PGS de aynı mesafeyi uçuyor ama fiyatlar çok farklı neden acaba halbuki ikisinin de uçak modeli boing-737...

qray123

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
alican
Cihazım
samsung
Konular
2
Seste bariz bir azalma var. ne yapmalı ? Bölge Gürcistan

qray123

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
alican
Cihazım
samsung
Konular
2
Yüz kilidi için kullanıyorsanız Azerbaycan deneyin, kullanmiyorsaniz Türkiye iyi...
pek bir fark göremedim acaba iPhone kulaklığı kullanıyorum ondan mıdır ? Marketten ses artırıcı uygulama kullanarak şuan için sorunumu giderdim gerçi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt