Rom Mi 8 Global Kararlı Miui V10.3.1.0 Fastboot İndirme Bağlantısı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mertayfa61

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
..
Cihazım
Mi 8
Konular
8
Merhaba arkadaşlar.
Ben tam anlamadığım için durumu size sormak istedim telefonu yeni aldım ve şuan için sürümü 10.2.3.0 / Kararlı şeklinde yazıyor. Bunu indirmeli miyim ? İndirmem gerekiyorsa hangi link üzerinden indirmeliyim ? Cevaplarını için teşekkür ederim

HüseyinAvcı

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
Mi Mix 3
Meslek
Eczane Teknikeri
Konular
32
Merhaba arkadaşlar.
Ben tam anlamadığım için durumu size sormak istedim telefonu yeni aldım ve şuan için sürümü 10.2.3.0 / Kararlı şeklinde yazıyor. Bunu indirmeli miyim ? İndirmem gerekiyorsa hangi link üzerinden indirmeliyim ? Cevaplarını için teşekkür ederim
Güncelleyiciden yükleyebilirsin. Ben kurdum batarya olarak bi önceki sürümden çok daha iyi ve de diğer arkadaşların yaşadığı hiçbir sorunu ben yaşamadım. Eğer sorun yaşarsanız telefonu güncelledikten sonra sıfırlayıp öyle kullanabilirsiniz.

Ynsgltkn

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Yunus
Cihazım
Mi 8
Konular
6
Apple mantığı "güncellerim ama yavaşlatırım gidin bi üst modelini alın"

Evet apple bunu yapıyor ama, kullanıcılarına ufak hatalarla ilgili çok da problem yaratmıyor.
Eşim halihazırda 2014 yılında tanıtılan İphone 6 kullanıyor evet yavaşlamalar mevcut ama çalışmayan, gelmeyen ve düzeltilmeyen en ufak bir problemi yok.
Xiaomi Türkiye'de yüz tanıma ile kilit açma özelliğini halen daha aktif etmedi dikkatinizi çekerim. Ben bölge Jamaica yada Hindistan kullanmak istemiyorum.
Halbuki son gelen güncellemede yüz tanıma özelliği geldi demesine rağmen. Yani bildiğiniz Türkiye özelinde yalan konuşuyor. Verdiğim sadece bir örnekti.
Kaldı ki 2018 yılında çıkarttığı bazı modellere (Örneğin 5 plus) android pie bile dağıtmadı, telefon aylardır güncelleme almıyor.
Defalarca kez geri bildirim göndersem de zahmet edip dönüş bile yapmadılar.

mertayfa61

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
..
Cihazım
Mi 8
Konular
8
Güncelleyiciden yükleyebilirsin. Ben kurdum batarya olarak bi önceki sürümden çok daha iyi ve de diğer arkadaşların yaşadığı hiçbir sorunu ben yaşamadım. Eğer sorun yaşarsanız telefonu güncelledikten sonra sıfırlayıp öyle kullanabilirsiniz.
Peki hocam neden telefon bana böyle bir güncelleme olduğunu haber vermiyor da ben manuel olarak yapmak zorunda kalıyorum ?

FarFar

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mehmet can
Cihazım
Mi 8
Meslek
Öğrenci
Konular
0
Merhaba arkadaşlar.

Bende onu merak ediyorum

Baroone

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
Mi 8
Konular
5
Benim pil süresi azaldı bu yeni guncellemeden sonra...

mertc15

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
Mi 8
Konular
2
Videoda insan yüzü girince video kasmaya başlıyor hocam bi dener misiniz hemde 4k60fpsde hemde 1080pde yapıyor
1080p 60fpsde denedim. Takılma oluyor. Sanki 30 fpsin bile altında. O derece kasma var. Global betada çözemediklerini getirmek için 2 ay boşuna beklettiler.

Sent from my MI 8 using Tapatalk

Frohell

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nijat Hamid
Cihazım
Xiaomi Mi 10
Konular
45
Arkadaslar bu ozellik yeni mi ? bende de var mesela. Diger insanlardan daha hizli al diyince ilk bize mi geliyo ?
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

byrodi

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Bayram
Cihazım
MI 8
Meslek
Öğrenci
Konular
5
Arkadaslar bu ozellik yeni mi ? bende de var mesela. Diger insanlardan daha hizli al diyince ilk bize mi geliyo ?
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Evet hemen altında yazdığı kadarıyla" Bunu kullanarak diğer insanlardan daha hızlı güncelleme alın." diyor.

Frohell

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nijat Hamid
Cihazım
Xiaomi Mi 10
Konular
45
Evet hemen altında yazdığı kadarıyla" Bunu kullanarak diğer insanlardan daha hızlı güncelleme alın." diyor.
O zaman benim anladigim kadariyla boyle oluyor:Guncellemeler bolgesel ve rastgele dagilimdan once bu ozelligi aktive eden kullanicilara geliyor.Guzel o zaman

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt