Rom Mi 8 Global Kararlı Miui V10.3.1.0 Fastboot İndirme Bağlantısı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HüseyinAvcı

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
Mi Mix 3
Meslek
Eczane Teknikeri
Konular
32
Beyler bayanlar unutulduk.

spike

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
Adım
cem
Cihazım
mi 8
Konular
9
hala global yazılımı bekliyoruz,gelecekte göreceğiz.

TheRick

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Özcan
Cihazım
Mi 8
Konular
5
Bir şey fark ettim. 10.3.1 sürümünde mesela güncelleme geldi mi beklemeyin indirin. Bir daha görünmüyor sonra siz çektiler sanıyorsunuz. Ben bir daha görünmediğini tahmin ediyordum. Kardeşim mi6 sına 10.3.1 geldi miu. Sonra yaparım dedi bulamazsın bir daha hemen güncelleme yap dedim yaptı. Şimdi mi6 kullananlara bakıyorum güncellemeyi yapmayanlar heralde çekildi galiba falan diyorlar. Hâlbuki kardeşim de yaptı ben de. Güncelleme geldi mi hemen yükleyeceksin. Şarjın yoksa şarja takacaksin. Ya da güncelleme geldiğini biliyorsan meraktan denetlemeyeceksin dışarıda. İnternet bağlanabildiğin yerde denetleyip indereceksin. Bildirim olarak geldiyse güncelleme bildirimi silmeyeceksin. Yoksa güncellemeyi bir daha rüyanızda görürsünüz. Xiaomi böyle.

M_aTRa_X

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ferhat
Cihazım
mi 13
Konular
0
Bir şey fark ettim. 10.3.1 sürümünde mesela güncelleme geldi mi beklemeyin indirin. Bir daha görünmüyor sonra siz çektiler sanıyorsunuz. Ben bir daha görünmediğini tahmin ediyordum. Kardeşim mi6 sına 10.3.1 geldi miu. Sonra yaparım dedi bulamazsın bir daha hemen güncelleme yap dedim yaptı. Şimdi mi6 kullananlara bakıyorum güncellemeyi yapmayanlar heralde çekildi galiba falan diyorlar. Hâlbuki kardeşim de yaptı ben de. Güncelleme geldi mi hemen yükleyeceksin. Şarjın yoksa şarja takacaksin. Ya da güncelleme geldiğini biliyorsan meraktan denetlemeyeceksin dışarıda. İnternet bağlanabildiğin yerde denetleyip indereceksin. Bildirim olarak geldiyse güncelleme bildirimi silmeyeceksin. Yoksa güncellemeyi bir daha rüyanızda görürsünüz. Xiaomi böyle.

Bu guncelleme geri cekildi.

Diger guncellemelerde ilk verildiginde biraz bekletip 1 gun sonra tekrar aktif oluyordu normalde.

necars

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
necdet
Cihazım
xiaomi mi 8
Meslek
insaat müh.
Konular
0
xiaomi eu 10.3.2.0 kullanıyorum.
Full çalısıyor.
Bildirimide kurdum.Full çalısıyor.yuz tanıma dahil

• Beğen
Tepkiler: Mi8
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt