Rom Mi 8 Global Kararlı Miui V10.3.1.0 Fastboot İndirme Bağlantısı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

onat

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onat
Cihazım
POCO F2 Pro
Konular
4
Güncelleme kısmından yeniliklere bastığınız da sizde de böyle mi çıkıyor, kapalı global kararlı sürüm galiba bu sürüm :)
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Frohell

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nijat Hamid
Cihazım
Xiaomi Mi 10
Konular
45
Güncelleme kısmından yeniliklere bastığınız da sizde de böyle mi çıkıyor, kapalı global kararlı sürüm galiba bu sürüm :)
Kapali kararli surum diye bir şey yok hocam. Sunucu uzerinden size verilmedigi icin boyle. Yeni guncellemede artik boyle gozukuyor manuel uptade yaptiginizda.

Sent from my MI 8 using Tapatalk

ergnhl

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ergin
Cihazım
Mi8 pro
Konular
2
Kapali kararli surum diye bir şey yok hocam. Sunucu uzerinden size verilmedigi icin boyle. Yeni guncellemede artik boyle gozukuyor manuel uptade yaptiginizda.

En son böyle sorunla karşılaşıyorum xiaomi güncellemiycam zaten çentikte kaldırdılar hatta teledonu satacam çok saçma sapan birşey bu keşke huawei satmasaydım

onat

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onat
Cihazım
POCO F2 Pro
Konular
4

Sunucudan aldım güncellemeyi hocam ota dan geldi, yukarıda arkadaşın paylaştığı görselde de beta testing yazıyor, ve aynı durum pocofone da var ilgili link aşağıda

Son düzenleme:

Frohell

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nijat Hamid
Cihazım
Xiaomi Mi 10
Konular
45
Sunucudan aldım güncellemeyi hocam ota dan geldi, yukarıda arkadaşın paylaştığı görselde de beta testing yazıyor, ve aynı durum pocofone da var ilgili link aşağıda

Hocam ben de sunucudan aldim ve sorun yok. Bug gibi bir şey her halde. Rom yuklendise sorun yok fixlenir bunlar

ömerruhi

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ömer Ruhi
Cihazım
Mı 8
Konular
0
Merhaba
Konu dışı olacak ama araştırıp soruna çözüm bulamadığım için sormak istiyorum.
Mı 8 kullanıyorum pubg oyununa mobil veri ile giriyorum. Bazen akşam saatlerinde (Genelde 21.00 ile 23.00 arası) oyunda internet sorunu oluyor. Bazen maça almıyor alsa da oynanmayacak derecede lag oluyor oyunda. Şehrin göbeğinde 4.5 g ile bağlanıyorum. Normal internet bağlantısında sıkıntı yok ama oyunda sorun oluyor. Çözümü bilen varsa yardımcı olursa çok sevinirim.

prenssible

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hasan Basri
Cihazım
Mi 8
Konular
0

bu sürümün şu an yayında olmadığını gösteriyor bir süre sonra düzelir

HüseyinAvcı

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
Mi Mix 3
Meslek
Eczane Teknikeri
Konular
32
Vallahi şaka bu Xiaomi poco ya gelen güncelleme ya bakın
Seni üreten firmanın ellerini öpeyim. Sana yazılım kodlayan yazılımcıyı seveyim. Senin gibi firmanın ben taaa şeklini şemalini gelmişine geçmişine giydireyim. Ula poco f1 in ne artısı var mi 8 den. İlk gelenler ona geliyor he ?

Qwertytr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kerem
Cihazım
Xiaomi mi8
Konular
12
Merhaba
Konu dışı olacak ama araştırıp soruna çözüm bulamadığım için sormak istiyorum.
Mı 8 kullanıyorum pubg oyununa mobil veri ile giriyorum. Bazen akşam saatlerinde (Genelde 21.00 ile 23.00 arası) oyunda internet sorunu oluyor. Bazen maça almıyor alsa da oynanmayacak derecede lag oluyor oyunda. Şehrin göbeğinde 4.5 g ile bağlanıyorum. Normal internet bağlantısında sıkıntı yok ama oyunda sorun oluyor. Çözümü bilen varsa yardımcı olursa çok sevinirim.
Operatör türktelekomsa yapabilir çünkü o saatlerde herkes internete giriyor telefondan

erendmn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Eren
Cihazım
Mi 8
Konular
8
Mi 8'e gelen güncellemenin neyini beğenmediniz anlamadım valla, hem telefon hızlandı hem 60fps desteği geldi hem de batarya baya bi iyileştirildi, sabah 7de sarjdan çıkardım akşam 8de daha %46 kalmıştı ve tüm gün mobil veriyle bluetooth açık olmasına rağmen , ayrıca sosyal medyada çoğu kişiden fazla vakit geçiriyor olmama rağmen . Ekran süresi de 6 saatti bu arada %46dayken

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt