MIUI 11 Mi 8 Global Kararlı Android 10 V11.0.1.0 QEAMIXM İndirme Bağlantıları

• Konbuyu başlatan CraweL
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 235
  • Görüntüleme 26K

Codaman

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ali
Cihazım
Xiaomi mi 8
Konular
2
Bu tarz sürüm güncellemelerinde cihaza hard reset atmadığınız sürece sıkıntı çekerseniz.

Bu sadece Xiaomi ile ilgili değil. Tüm android cihazlarla ilgili. Xperia Z1 kullanırken, wipe data yapamadığım da probleler çıkardı. Yaptığımda telefon temiz çalışırdı.

mi8mi8

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
adsiz adsiz
Cihazım
mi8
Konular
0
Arkadaşlar mi 8 için 27 watt şarj aleti aldım.Şarj esnasında quick şarj yazıyor..Turbo şarj yazması gerekmez mi ?Bilgisi olan..Şarj kablosu ise mi8 kutudan çıkan orjinal kablo...

Alier411

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
Mi 8
Konular
3
Bu tarz sürüm güncellemelerinde cihaza hard reset atmadığınız sürece sıkıntı çekerseniz.

Bu sadece Xiaomi ile ilgili değil. Tüm android cihazlarla ilgili. Xperia Z1 kullanırken, wipe data yapamadığım da probleler çıkardı. Yaptığımda telefon temiz çalışırdı.
Recovery den hard resette attim kardesim guncelleme sorunlu yeni surumde duzeltmelerini bekleyecegiz

cyrux

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Serdar
Cihazım
Mi 8
Konular
6
Arkadaşlar mi 8 için 27 watt şarj aleti aldım.Şarj esnasında quick şarj yazıyor..Turbo şarj yazması gerekmez mi ?Bilgisi olan..Şarj kablosu ise mi8 kutudan çıkan orjinal kablo...
Konuyla alakası olan yere yazarsanız yüksek ihtimal cevabınızı alırsınız.

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

efiltem

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zek
Cihazım
MI 8
Konular
8
Cast düzeltilmiş mi? Deneyen oldu mu hiç?

altintepe

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sinan
Cihazım
Mi8
Meslek
Yazılım Geliştiric
Konular
0
Cast düzeltilmiş mi? Deneyen oldu mu hiç?
Ben denedim düzelmemiş malesef. Daha önce Mi Box üzerinden görüntü alabiliyorduk, artık alamıyoruz. Google Home uygulamasını kullanarak Mi Boxa aktarıyorum şuan.

enteresan05

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
serkan
Cihazım
mi 8
Konular
14
Ben denedim düzelmemiş malesef. Daha önce Mi Box üzerinden görüntü alabiliyorduk, artık alamıyoruz. Google Home uygulamasını kullanarak Mi Boxa aktarıyorum şuan.
Yansıt yazan yerden baglanmiyor bilginize. Kablosuz ekran var baglati ayarlarinda ordan paylasiyor ekran goruntusunu.

sputnik

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ertan
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Meslek
Sigortacı
Konular
6
Bir bize mi gelmedi bu güncelleme. Açıkçası android 10 performansını çok merak ediyorum.

TheRick

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Özcan
Cihazım
Mi 8
Konular
5
Bir bize mi gelmedi bu güncelleme. Açıkçası android 10 performansını çok merak ediyorum.

Büyük ihtimal sistem performansının bariz düştüğünün farkındalar. Güncelleme almayanların telefonu da böyle olmasın diye tekrar yama yapıp vereceklerdir. MIUI sürümünü daha yüksek versiyonuyla değiştiriyorlar tahminimce. Daha önce olmuştu. Bazı telefonlara güncellemeyi vermiş sorun çıkınca diğerlerine vermeyip. Daha sonra onları birleştirip vermişlerdi. Bu da aynen öyle oluyordur. Sonuçta normal güncelleme değil sistem değiştiriyorlar. Rezil olmak istmezler. Android sürümünü yükseltip böyle sorunlar yaşayan markalar ağır eleştiriliyor.

efiltem

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zek
Cihazım
MI 8
Konular
8
Yansıt yazan yerden baglanmiyor bilginize. Kablosuz ekran var baglati ayarlarinda ordan paylasiyor ekran goruntusunu.

Bağlantı ayarlarında kablosuz ekran diye bir şey yok. Sadece yansıt var. Siz hangi romu kullanıyorsunuz?

Üst Alt