Sohbet Mi 8 Fiyat ?

Yasin003

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Yasin
Cihazım
Xiaomi mi 8
Konular
4
Mi Mix 2 ye göre bakmayın hocam. Onları sadece İthal,kvk,xiaomi olarak bakın kıyaslayın diye verdim. Mi Mix 2S Mi 8 den daha pahalı fakat hepsiburadada ithalatçı garantili fiyatı 3299 yani Mi 8 in daha ucuz olması gerekiyor ki bu da sizin garantisiz alacağınız fiyatla aynı. Ben herkesin beklemesi taraftarıyım güzel şeyler olacak çünkü.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bu konudaki ilk mesajımda Mix 2S ithalatçı garantili linki ve xiaomi sitesinden Mix 2s ve Mi8 fiyatlarının olduğu linkler de mevcut. Hali hazırda hala Mi Mix 2S çinde daha pahalıyken Türkiyede Mi 8 in ondan pahalı olma ihtimalini göremiyorum ben. Aralarında avupa piyasasında 50-60 dolar oynasa 250-300 lira yapar. Bir de ''Garanti Fiyat Farkını'' da zaten linklerle gösterdim. 64 GB Mi 8 2999, 6/128 3299, 6/256 3599 gibi olur bence. 15 gün içinde gelecek zaten.
Kardeşim pasaport kaydıyla birlikte 3bin tlye denk gelecekti mi 8 64 gb ve rom işiyle uğraşacaktım garantili 3bin olur diyorsan ben bekliyeyim mi o zaman

demircialptekin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alptekin
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Konular
21
Kardeşim pasaport kaydıyla birlikte 3bin tlye denk gelecekti mi 8 64 gb ve rom işiyle uğraşacaktım garantili 3bin olur diyorsan ben bekliyeyim mi o zaman
Bir bilgim yok benim size linkleri attım Xiaomi Türkiye garantili cihaz ithalatçı olandan daha ucuz, Mi mix 2s ithalatçı garantili ve 3299 tl Mi 8 Mi Mix 2S ten 50-60 dolar daha ucuz ayrıca onları da katarsak 3000 olacağını düşünüyorum fakat şu var ki zam gelebilir. Apple ın başlattığı kur farkından dolayı olan zammı düşünürsek diğer markalar da yapabilir ama xiaomi nin o kadar artacağını sanmıyorum. Beklemenizi öneririm.

%10 trt bandorulü , %25 ötv, %18 kdv. ötv ve kdv trt bandrolü eklenmiş fiyat üzerinden alınıyor.
pek mümkün görünmese de umarım 3000 liradan garantili satıp piyasayı sallar xiaomi.
Mi Mix 2S 3099 Yuan:
Mi 8 2699 Yuan:
Mi Mix 2S HB Vergiler Dahil Fiyatı:
Hesabı siz yapın hocam bence gayet açık :)

Son düzenleme:

Yasin003

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Yasin
Cihazım
Xiaomi mi 8
Konular
4
Bir bilgim yok benim size linkleri attım Xiaomi Türkiye garantili cihaz ithalatçı olandan daha ucuz, Mi mix 2s ithalatçı garantili ve 3299 tl Mi 8 Mi Mix 2S ten 50-60 dolar daha ucuz ayrıca onları da katarsak 3000 olacağını düşünüyorum fakat şu var ki zam gelebilir. Apple ın başlattığı kur farkından dolayı olan zammı düşünürsek diğer markalar da yapabilir ama xiaomi nin o kadar artacağını sanmıyorum. Beklemenizi öneririm.

Mi Mix 2S 3099 Yuan:
Mi 8 2699 Yuan:
Mi Mix 2S HB Vergiler Dahil Fiyatı:
Hesabı siz yapın hocam bence gayet açık :)
Çok teşşekkür ederim sağolun :)

Üst Alt