Çözüldü Mi 8 Fastboot / Mi Unlock Sorunu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gabamarul

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
emre
Cihazım
xiaomi mi8
Konular
1
Telefon Modeli
mi 8
büyük bir beklenti ile mi8 alıp birkaç sorun yaşadım ve aşamadım :(

Cihazı ilk aldığımda buradaki yönergeleri takip ederek eski windows 10, masaüstü bilgisayarımda usb 3 portuna bağladığım telefonumda unlock işlemini başlatıp 360 saat yazısını gördüm.

Eski bilgisayarımı değiştirip bir laptop aldım, yine windows 10 kurdum güncelledim. sürücüleri yükleyip tekrar bağlanmayı deneyince fastboot ekranı unlock tool açıkken anlık olarak kapanıyor ve press any key to shutdown yazısı çıkıyor sol üst köşede.
unlock tool açık değilken bir sorun yaşamadan cihazı bağlayabiliyorum. fastboot devices altında görebiliyorum. device info aşağıdaki gibi görünüyor. acaba yeni bilgisayardan mı kaynaklandı yoksa son gelen rom güncellemesi mi, yoksa başka bir sebebi mi var anlayamadım.
yabancı kaynaklardaki ve buradaki sürücüleri yeniden yükleme, driver enforcementi kapama, offline iken kedacom usb aygıtını kaldırıp yeniden doğru sürücüyü kurmayı denedim. sonuç maalesef aynı oldu. bir çözüm bulan olursa çok sevineceğim, zira şu telefonun on numara donanımına hiç yakışmayan yazılımının düzeleceğini düşünerek çince arama motorlarına katlanıyorum, google contactsın düzgün çalışmamasına göz yumuyorum, sağda solda çıkan çince yazı ve uygulama reklamlarına ses etmiyorum :D

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

isosafags

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail SAFA
Cihazım
OnePlus 6
Meslek
Öğrenci
Konular
63
Ben pc yeni topladım başlarda problem yoktu son zamanlarda çıktı bu problem ne twrp kuraibliyorum ne kilit atabiliyorum ne de miflashdan rom

Oyla:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt