Yardım Mİ 8 Explorer Fabrika Ayarlarına Sonrası IMEI Silindi

Turgaykurumsal28

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Turgay
Cihazım
Mi 8 editio
Konular
20
Selamün Aleyküm Arkadaslar Baslıktaki gibi telefonum imei kayıtlı ve tema kurmustum tema acılmadı ve sıfırlamak zorunda kaldım ve imei silindi nasıl çöze biliriz mi 8 ee ama gloal rom kuruldu ve mi 8 pro olarak gösterior imei geri getirme sansım nedir nasıl kurtarabilirim teşekkür ederim

Turgaykurumsal28

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Turgay
Cihazım
Mi 8 editio
Konular
20
Twrp ile yapacağınız format işlemleri rom atma ile imei silinmez. Orijinal recovery ve cihaz ayarlarından fabrika ayarlarına dönmesi durumunda IMEI silinir. Twrp kurup efs yedeği alarak IMEI kurtarabilirsinz.
Öncelikle Teşekkür Ederim Şimdi Cihazım Mi 8 EE ama Mi 8 Pro Rom Var içinde Twrp Kurarken Mi 8 EE olanımı Kurmalıyım Pro MU ? Ve kurarken Silinme Gibi Bi Durum Olmasın 200 Lira gidior Herseferinde Cepten

Oyla:

Amed

Freedom Of Thought
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
İphone X- Mi 6
Meslek
Muimi
Konular
18
Öncelikle Teşekkür Ederim Şimdi Cihazım Mi 8 EE ama Mi 8 Pro Rom Var içinde Twrp Kurarken Mi 8 EE olanımı Kurmalıyım Pro MU ? Ve kurarken Silinme Gibi Bi Durum Olmasın 200 Lira gidior Herseferinde Cepten
Ben ikisi aynı die biliyorum. Yanlış yönlendirme yapmak istemem. Ama rom atma ile imei silinmez rahat olun.

Oyla:

Turgaykurumsal28

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Turgay
Cihazım
Mi 8 editio
Konular
20
Ben ikisi aynı die biliyorum. Yanlış yönlendirme yapmak istemem. Ama rom atma ile imei silinmez rahat olun.
cihazların ikiside aynı eenin tek farkı 3d yüztanıması olması proda normal 2d ama twrp kurarken hata verirse anlarım zaten ya ee olucak yada pro silinmesinde sorun yok

Oyla:
Üst Alt