Yardım Mİ 8 Explorer Edition Almayı Düşünüyorum

muhammdhrn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M.Harun
Cihazım
Xioami Mİ 8
Konular
12
Hepinize Merhaba, Mi 8 almayı düsünüyordum almışken explorer edition alıyım dedim. Artıları Cok fazla ekrana entegre parmak izi okuyucusu 3D Face id Şeffaf kasa vs..
Mİ 8 2700- 3600 Gibi bir fiyat aralıgıyla ithalatcı garantili olarak TR'ye giris yaptı. Fakat Explorer edition Cinde cikmasına ramen hala TR de yok Sizce napmalıyım Bayramdan sonra almayı düsünüyorum Beklemelimiyim ? Mi 8 mi almalıyım ?

PURE

PORTAKAL
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buğra Çağlar
Cihazım
Mi 9T - DaVinci
Meslek
Tekniker
Konular
87
Hepinize Merhaba, Mi 8 almayı düsünüyordum almışken explorer edition alıyım dedim. Artıları Cok fazla ekrana entegre parmak izi okuyucusu 3D Face id Şeffaf kasa vs..
Mİ 8 2700- 3600 Gibi bir fiyat aralıgıyla ithalatcı garantili olarak TR'ye giris yaptı. Fakat Explorer edition Cinde cikmasına ramen hala TR de yok Sizce napmalıyım Bayramdan sonra almayı düsünüyorum Beklemelimiyim ? Mi 8 mi almalıyım ?

Bence Mi 8 EE için daha erken, yazılımsal ve donanımsal sorunlar çıkar ve çıkacaktır. Mi 8 almanız daha hayırlı olur (:

Oyla:

muhammdhrn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M.Harun
Cihazım
Xioami Mİ 8
Konular
12
Bence Mi 8 EE için daha erken, yazılımsal ve donanımsal sorunlar çıkar ve çıkacaktır. Mi 8 almanız daha hayırlı olur (:
Yazılımsal sıkıntılar onemli degil Ama merak ettiğim bu cihaz Çinde resmi olarak cıktımı Ciktiysa TR 'ye gelmesi ne kadar sürer ?

Oyla:

revnak96

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Revnak
Cihazım
Xiaomi mi 8
Konular
4
Yazılımsal sıkıntılar onemli degil Ama merak ettiğim bu cihaz Çinde resmi olarak cıktımı Ciktiysa TR 'ye gelmesi ne kadar sürer ?
Cihaz yanlış bilmiyorsam 30 temmuz civarında Çin'de satışa sunuldu ancak Türkiye ye gelir mi ithalatçı garantili olarak vs soru işareti bence şuan zaten çok sınırlı sayıda üretiliyor özel bir seri gelirse de mi 8 i baz alırsak geliş süresi bakımından iyi şartlarda daha 2 ayı var dostum .

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

PURE

PORTAKAL
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buğra Çağlar
Cihazım
Mi 9T - DaVinci
Meslek
Tekniker
Konular
87

Satışa çıktı ve gelir yakında fakat dediğim gibi ilk kez uygulanan bir inovasyon. Almadan önce tekrar düşünün...
Mi 8 alabilirsiniz, Mi Max 3 alabilirsiniz, Mi Mix 3 çıkacak mesela onu da alabilirsiniz.

Oyla:

Pegasus__

..::FreeDoom::..
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Mi 9T - Davinci
Konular
50
Öncelikle Forumumuza Hoş Geldiniz.

Lütfen yeni konu açarken burada belirtilen kurallara göre açalım.

Bir sorun ile ilgili yardım istiyorsak ilgili forum başlığı altında açalım

Yeni bir kullanıcı isek lütfen önce S.S.S bölümünü okuyalım

Açtığınız konu başlığı içerisinde; Yardım, Acil, Hızlı, !!! v.s gibi alakasız kelimeler yer almamalıdır.

Başlığın tamamının büyük harflerle yazılmaması gerekir.(İnternet ortamında büyük harfler Argo ve Bağırma anlamı taşır. Etik ve şık sayılmamaktadır.)

Başlığınız düzenlendi.

İlginiz için Teşekkür Ederiz

Oyla:

bulutsuzgece

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Özgür
Cihazım
Mi8EE
Konular
0
Selamlar,
Ben de Mi8EE almayı düşünenlerdenim.

Evet cihaz geçen hafta Çin'de online satışa sunuldu ve dakikasında tükendi. Çinde bile karaborsa durumda, bulabilen yok. Cihazın bulunduğu bazı online satış mağazalarında ise -Xiaomi tarafından açıklanan fiyatı 3700 yuan olmasına rağmen- fiyat düzeyi 4000-5000 yuan aralığında seyrediyor.
Cihazın diğer ülkelere ne zaman geleceği belli değil ve henüz resmi bilgi de yok.

Cihazın dual gps, 3d yüz tanıma, ekraniçi parmak izi okuyucu, 3d emoji desteği, şeffaf kasa ve 8gb ram gibi özelliklerin hepsini birden barındırması en cazip özelliği. Üstelik bunca şeyi çok uygun bir fiyattan sunuyor (her ne kadar o fiyata bulunamasa da).

Şimdi olayın Türkiye kısmına gelirsek; buraya da diğer ülkeler gibi yakın zamanda resmi yoldan gelmesi zor görünüyor. Xiaomi kurban bayramının hemen öncesi veya sonrasında Türkiyede açacağı mağazalarla pazara resmi olarak giriş yapacak, yani çok yakında (Elbette dolardaki korkunç yükseliş bu açılışı erteleyebilir, 10 gün sonra göreceğiz). Resmi mağaza açılışıyla birlikte muhtemelen standart Mi8'in distribütör garantili satışı da başlar ancak Mi8EE'nin bu açılışa yetişmesi veya bu açılışla gelmesi çok zor görünüyor.

Öte yandan Çinde cihazı karaborsadan düşüren birkaç ithalatçı firma ya da satıcı önümüzdeki birkaç hafta içinde sahibinden sitesine cihazı koyar diye tahmin ediyorum. Ancak astronomik fiyatlar isteneceğini şimdiden öngörmek mümkün. İlk düşen ilanlarda 4500TL civarında fiyat isteneceğini düşünüyorum. Sonrasında 4000TL bandına oturacaktır. Eğer dolar yükselmeseydi Mi8EE'yi daha da makul bir fiyattan görebilirdik.

Oyla:

muhammdhrn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M.Harun
Cihazım
Xioami Mİ 8
Konular
12
Peki yaklaşık 3500 liraya yakın bi bütçem var sizce Mi8 Mi almayılım EE yimi beklemeliyim ?

Oyla:

ozcan21

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özcan
Cihazım
mi 8
Konular
6
mi 8 al 2 hafta önce bana çinden geldi dostlar sayesinde tabi süper telefon 2700 tl aldm kapalı kutu

Oyla:
Üst Alt