Soru Mi 8 ekran parlama sorunu

sereftsn

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
şeref
Cihazım
mi 8
Konular
2
Merhaba arkadaşlar bir kaç gündür telefonun ekran kilidini kapattığımda ekranda bir patlama gibi yeşil ışık yansıması oluyor. Her zaman açık modunu(saat ve tarihi) kapatirsam bu durum düzeliyor. Aynı şeyi yaşayan yada önerisi olan var mı
128 GB global 10.02 rom yüklü

Snatcmeyk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Rıdvan
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Konular
24
Aynı sorun benim mi 8 telefonda oldu. Çok rahatsız ediciydi ve çok uğraştırdı. Sonunda temayı değiştirdim düzeldi. İlginç ama çözüm bu.
Sorun tam anlamiyla cözüldu mu? Yani temalar degişice bu sorun bittimi? hocam benim denemedigim sey kalmadi hala devam ediyor.

Oyla:

kimyagERdem

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdem
Cihazım
Xiaomi mi8
Konular
24
Hocam ilk başlarda oyleydi şimdi sürekli oluyor. İlerleyen bir sorun o yüzden çözüm bulana kadar kapatmanizi öneririm.
Kullandiginiz temanin resmini ve ismini atarmisiniz?
Arkadaşlar emin değilim ancak sorunun duvar kağıdı ile alakalı olabileceğini düşünüyorum. Hem anaekran hem de kilit ekran duvarkagidini cihazda onyuklu olarak gelen resimlerden seçerek deneyebilir misiniz

Oyla:

gok_ker

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Gökhan
Cihazım
mi 8
Konular
0
yalnız bunu yaparken fark ettim. tuş kilidine alınca 1sn sonra ekrana gelen saat her 3 açma kapamada 1cm kadar aşağı kayıyor. tam ortaya gelince yukarı çıkıyor gene. neden acaba?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Kullandiginiz temanin resmini ve ismini atarmisiniz?
3 4 tane farklı tema denedim, hatta eski temayı bir daha yaptım kesinlikle tekrarlamıyor. yalnız ayarlardaki tema seçeneğinden nedense değişmiyor. ekranın boş bir yerine uzun bastım, duvar kağıdını seçtim, istediğim resmi tıklayıp uygula sonrasında her ikisine de uygula diyerek yaptım

Son düzenleme:
Oyla:

sereftsn

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
şeref
Cihazım
mi 8
Konular
2
yalnız bunu yaparken fark ettim. tuş kilidine alınca 1sn sonra ekrana gelen saat her 3 açma kapamada 1cm kadar aşağı kayıyor. tam ortaya gelince yukarı çıkıyor gene. neden acaba?

3 4 tane farklı tema denedim, hatta eski temayı bir daha yaptım kesinlikle tekrarlamıyor. yalnız ayarlardaki tema seçeneğinden nedense değişmiyor. ekranın boş bir yerine uzun bastım, duvar kağıdını seçtim, istediğim resmi tıklayıp uygula sonrasında her ikisine de uygula diyerek yaptım
Hangi tema ve duvar kağıdı var sizde hocam
İlk başta bende de tekrarlamadi sevindim ama sonra yine aynı oldu

Oyla:

sereftsn

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
şeref
Cihazım
mi 8
Konular
2
Sorunu tekrar yazarsanız burdan yazarsanız sevinirim

Oyla:

gok_ker

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Gökhan
Cihazım
mi 8
Konular
0
Hangi tema ve duvar kağıdı var sizde hocam
İlk başta bende de tekrarlamadi sevindim ama sonra yine aynı oldu
Evet arkadaşım haklısın. 6 7 saatten sonra tekrar başladı. Tema değiştirme filan işe yaramadı. Hatta sonrasında tüm akşamımı verdim herşeyi denedim kar etmedi. Yalnız ısıyla ilgili olduğunu çözdüm. 10dk buzluğa koy teli, al eline sorun olmayacak, ısıt maksimum problem. Sıkıntılı yani. İmalat hatası gibi bir durum görünüyor

bu sorunun başka bir boyutunu daha paylaşayım. ben 2 tane aldım bu telefondan. birini ukraynadan 256gbyte diğeri 128 tr.den. tr.den aldığım problemli. aynı durumu diğer tel de deniyorum sorun yok. yok

Son düzenleme:
Oyla:
Üst Alt