Çözüldü Mi 8 ekran kapalıyken bildirimler gelmiyor!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cemre Hanım

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cemre
Cihazım
xiaomi mi max 3
Konular
10
Ekran kilidini açıp WhatsApp'ı veya Facebook'a vs girmeden bildirim gelmiyor. pil kısmından bazı ayarlar vardı onların hepsini kapadım ama yok yine de gelmiyor.

Sent from my MI 8 using Tapatalk

bigoo

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
YILDIRIM
Cihazım
mi 6
Konular
10
Ekran kilidini açıp WhatsApp'ı veya Facebook'a vs girmeden bildirim gelmiyor. pil kısmından bazı ayarlar vardı onların hepsini kapadım ama yok yine de gelmiyor.

Ablacım, ses geliyorda ekran ısıgın mı yanmıyor yoksa sen uygulamaya gırmeden hıc bır bıldırım gelmıyor mu?
[doublepost=1530188784,1530188553][/doublepost]

ayarlar/bildirimler & durum çubuğu/uygulama bildirimleri. burda istediğin uygulamaları seç bildirimleri göster de.
eğer ses geliyor ekran ışığın yanmıyorsa o da şöyle;
ayarlar/kilit ekranı & parola/kilit ekranını bildirimler için uyar butonunu aç

Cemre Hanım

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cemre
Cihazım
xiaomi mi max 3
Konular
10
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ablacım, ses geliyorda ekran ısıgın mı yanmıyor yoksa sen uygulamaya gırmeden hıc bır bıldırım gelmıyor mu?
[doublepost=1530188784,1530188553][/doublepost]
ayarlar/bildirimler & durum çubuğu/uygulama bildirimleri. burda istediğin uygulamaları seç bildirimleri göster de.
eğer ses geliyor ekran ışığın yanmıyorsa o da şöyle;
ayarlar/kilit ekranı & parola/kilit ekranını bildirimler için uyar butonunu aç
Bildirimler hic gelmiyor mesela whatsapptan biri yazmis. ekran kilidini actim falan ama bildirim vs yok. ta ki whatsappa ne zaman giriyorum ozaman arka arkaya geliyor.

Cemre Hanım

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cemre
Cihazım
xiaomi mi max 3
Konular
10
Bildirimler hic gelmiyor mesela whatsapptan biri yazmis. ekran kilidini actim falan ama bildirim vs yok. ta ki whatsappa ne zaman giriyorum ozaman arka arkaya geliyor.

bakalim dediklerinizi yaptim ama tam deneyimleyemedim. Telefonu hala ingilizce kullaniyorum oralara bakmak hic gelmemis aklima. iyi oldu teşekkürler

Enderuni42

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ömer
Cihazım
Mi 8
Konular
1
Ayni sorun bende de var. Arkadasin dediklerine baktim. Bildirim uyarilari zaten açık durumda degisiklik yok. Whatsapp a gironce bildirim geliyor. Ayrica crome veya Firefox da kullanamiyorum arada kapaniyor kendi kendine. Tr klavye icin de swiftkey yükledim. Tum bu sorunlar icin global romu bekleyecegim. Buyuk oranda ingilizce zorla yamanmis Türkçe ve beklenmedik yerlerden çıkan cince yazılar ama mi 8e sahipl olmanin verdigi bi mutluluk var o yeter 8=)

Cemre Hanım

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cemre
Cihazım
xiaomi mi max 3
Konular
10
Ayni sorun bende de var. Arkadasin dediklerine baktim. Bildirim uyarilari zaten açık durumda degisiklik yok. Whatsapp a gironce bildirim geliyor. Ayrica crome veya Firefox da kullanamiyorum arada kapaniyor kendi kendine. Tr klavye icin de swiftkey yükledim. Tum bu sorunlar icin global romu bekleyecegim. Buyuk oranda ingilizce zorla yamanmis Türkçe ve beklenmedik yerlerden çıkan cince yazılar ama mi 8e sahipl olmanin verdigi bi mutluluk var o yeter 8=)
Bende de değişiklik yok malesef hala gelmiyor bildirimler. Nedenini anlayamadim ingilizce oldugu icin de detayli karistiramiyorum telefonum Mecbur katlancaz bir sure. Bende google klavye yukledim dehset hizli ve stabil çalışıyor.Mi 8 cok guzel bir telefon cidden.

hiboz

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hiboz
Cihazım
12 lite
Meslek
muallim
Konular
3
Pil ayarları, sağ üstteki ayarlar, cihaz kilitlendiğinde mobil veriyi kapat kısmını asla(never) yapın. Eğer kablosuz bağlanıyorsanız ayarlar, wifi, ek ayarlar, uyku modunda wifiyi açık tut u her zaman(always) yapın.

Hicks

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hicks
Cihazım
Mi 8
Konular
15
Başlık yanıltıcı olmuş sanırım, ekran kapalıyken değil de uygulama kapalıyken bildirim gelmemesi sizin probleminiz.

Ne kadar zamandır SIM kart takılı telefona? Bunu soruyorum çünkü bende de aynı sorun vardı, Mi8'e geçtiğimde 2 gün bu sorunu yaşadım, sonra kendiliğinden düzeldi...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt