Soru Mi 8 EE Türkiye'ye Giriş yaptı !

muhammdhrn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M.Harun
Cihazım
Xioami Mİ 8
Konular
12
Hepinize merhabalar, mi 8 EE İthalatçılar yoluyla sahibindende Satışa çıktı. Biraz tuzlu bi fiyatı var ama ilk cihazlar oldugu için düşceğini 4000 tl bandına incegini düşünüyorum. Size sorum ; Ekrandan parmak izi okuyucu Ve 3D Yüz tarama için 400 MAH bataryadan vazgeçmek doğru bi kararmı olur ? Eğer Doğru bi kararsa Bir günü Yoğun kullanımda Çıkarırmı ? Ve arka kapat gerçekten şeffafmı ?

Larzuk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Mi6
Konular
1
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
Sahte bir kartı gösteriyor

Gesendet von meinem Mi Max 2 mit Tapatalk
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Böyle bir video var ama ?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Videonun tamamını izlememisim aynen göstermelik bir katman varmış

Oyla:

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Peki sizce ne almalıyım Mi8 Veya EE ?
Ben ikisinide çentikli olmasından dolayı almam ama siz EE alın ama acele etmeyin, kullanıcı yorumlarına falan bakın, Mi 8 de çok sorun yaşayan var şu an

Gesendet von meinem Mi Max 2 mit Tapatalk

Oyla:

Cemxcem

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Cem
Cihazım
Xiomi mi 8
Konular
6
Ben mi8 almanı tavsiye ederim, pil 3400 olmasına rahmen yogun kullanımda gunu zor çıkarıyor, onun dışında gayet iyi

Oyla:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
427
İlk mesajdaki "ithalatçılar" kelimesini düzeltmek istiyorum. İthalat resmi bir iş ve şu anda sahibindende bulunan Mi8 EE'ler resmi olarak ithal edilmilş cihazlar değil. Bir başka deyişle kaçak. Dolayısıyla satan kişiler de ithalatçı değiller.

Oyla:

muhammdhrn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M.Harun
Cihazım
Xioami Mİ 8
Konular
12
Dogrusu şuan Çok kararsiz kaldim. Cihaz almam gerek okullar acilmadan, mi 8 alsam EE yi beklemdigim icin pisman olcam gibi geliyor Napcagimi bilemedim dogrusu :/

Oyla:

mahmutbk77

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
Redmi note 3
Konular
15
Dogrusu şuan Çok kararsiz kaldim. Cihaz almam gerek okullar acilmadan, mi 8 alsam EE yi beklemdigim icin pisman olcam gibi geliyor Napcagimi bilemedim dogrusu :/
pişman olmazsın ekrandan parmak izi biraz yavaş çalışıyor 3d yüz tanıma güzel ama mi 8 de kızıl ötesi tarayıcı var eksikliğini çok hissetmezsin ve fiyatın inmesi için resmi yollardan ülkemize gelmesi gerek kısa vadede gelmesi mümkün değil.

Oyla:

w00t

Gusto XIII
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kemal
Cihazım
Mi 8
Konular
11
Bende mi8 var hiçbir sorunu yok cihazın. Çok sorun yaşıyor falan denmiş ama, Rom root miflash gibi terimlere uzak olan arkadaşların sürekli konu açmasından böyle bir izlenim oluştu sanırım. Ekrandan parmak izi yavaş çalışıyor. Uzun vadede insanı çileden çıkarabilir. Normal parmak izi okuyucuya nispeten söylüyorum. 3D face ID muhabbetine gelince birbirine çok benzemeyen abi kardeşleri karıştırıyor mi8 den bir farkı yok bu konuda YouTube Türkçe dahil bir çok video var. Bir face ID değil yani beklentiniz büyük olmasın. Uzun vadeli düşünürsek mi8 ana model olduğu için ilerde onun için çok daha fazla içerik olacaktır. Fiyat farkı da küçümsenmeyecek derecede olacaktır. Bunları da göz önünde bulundurmak lazım. Mi4c almıştım zamanında mi4 e her şey şakır şakır gelirken mi4c ye daha Türkçe rom bile 6 ay sonra çıkmıştı.

Oyla:
Üst Alt