Rom mi 8 de çoğu romu denedim sayılır. sonuç?

minotefan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
minotefan
Cihazım
Mi note 3
Konular
1
merhabalar cihazımda miui ve aosp tabanlı çoğu romu denedim. tecrübelerimi aktarmak istiyorum. artık romlar güncelleme almayacak ama alan olursa onu da denerim.
baştan yazayım en sevdiğim crdroid a13. gayet iyi ve akıcı. yüz tanıma biraz yavaş çalışıyor, başka sorun görmedim.
miui tabanlı romlardan eu stabil rom iyidi, eu betada kullandım ama satbil daha iyiydi. ama miui ve google uygulamalarından sevemediğim çok apk var ve miui tabanlı rom kurmak istemiyorum olumsuz yanı o. miui arayüzü de ayrıca sevmiyorum.
evox rom güzel, akıcı. denedim pek bir sorun görmedim ama bazı bankacıılık uygulamaları hata verdi, çalışmadı.
pixel exp. güzel ama özelliştirme imkanı az ve yine bazı bankacıılık uygulamaları hata verdi.
plixel plus, çeviri hatası çok var, telefon yarı ingilizce sayılır.
lineage os denemedim.
aosp tabanlı romlar a13 ve a12 olarak var genelde ve günlük kullanımları güzel diyebilirim.
gcam de parrot043 ün apklerini kullanıyorum, memnunum.
gapps olarak nikigapps core kullanıyorum.
browser soul.
launcher nova.

MamiMustiSaydam1903

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M.Mustafa
Cihazım
Poco F5 Pro, MI
Meslek
Grafiker
Konular
24
kardeşim şuanlık gördüm evox a13 çıkmış nasıl yükleyebilirim? şöyle ki benim cihazda şuanlık recovery olarak orangefox var bunu illa değiştirmem mi lazım?
hem bi de wipe data cache falan da yapacaz bana yardımcı olabilir misin? senle paslaşıp yapalım ama şuanlık telefonumun ekranı değişmesi lazım gelince sana yazacam tekrardan. iyi forumlar :)

minotefan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
minotefan
Cihazım
Mi note 3
Konular
1
kardeşim şuanlık gördüm evox a13 çıkmış nasıl yükleyebilirim? şöyle ki benim cihazda şuanlık recovery olarak orangefox var bunu illa değiştirmem mi lazım?
hem bi de wipe data cache falan da yapacaz bana yardımcı olabilir misin? senle paslaşıp yapalım ama şuanlık telefonumun ekranı değişmesi lazım gelince sana yazacam tekrardan. iyi forumlar :)
Hangi rom olursa telegram grubundan halletmeniz lazım. Tüm yönergenleri var orda.

Üst Alt