Soru Mi 8 Çinden almalı mıyım

A.yuksel

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Abdurrahman
Cihazım
Mi5s
Konular
6
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
10.1.1.0
Telefon Modeli
Mi5s
Bootloader Kilidi
Kapalı
İyi günler mi severler size birşey sormam gerek acilen. Bir tanıdığım önümüzdeki hafta Çine gidecek. Bende hazır gitmişken bana bir mi 8 alıp getirsin diye düşünüyordum ama biraz araştırdım sıkıntılı gibi duruyor anlayamadım işte Çin versiyonu falan bootlader falan diyor ben anlayamadım lütfen yardım edin. Çinden mi 8 getirttirmeli miyim sizce?

sterman

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Erman
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Konular
4
Bildirim ve gps sorunu ciddi problemler. Android 6 ve 7'de stabil çalışan özellikler henüz mi 8'de yok veya stabil değil.

Ben global almadım, Çin versiyon satın aldım. Az once kontrol ettim 27 saat sonra bl kilidi açılacak ve o zaman global versiyon yükleyeceğim.

Oyla:

snbsbrk53

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
BS
Cihazım
Yok
Konular
20
Bildirim ve gps sorunu ciddi problemler. Android 6 ve 7'de stabil çalışan özellikler henüz mi 8'de yok veya stabil değil.

Ben global almadım, Çin versiyon satın aldım. Az once kontrol ettim 27 saat sonra bl kilidi açılacak ve o zaman global versiyon yükleyeceğim.
Navigasyon kullanıyorum herhangi bir sorun görmedim GPS de, bildirim sorunuda güncelleme ile halledildi şuanda gelmeyen bir bildirim yok hatta ben kapattım gelmesin diye.

Oyla:

ribac23

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cabir
Cihazım
s6 edge
Konular
50
İyi günler mi severler size birşey sormam gerek acilen. Bir tanıdığım önümüzdeki hafta Çine gidecek. Bende hazır gitmişken bana bir mi 8 alıp getirsin diye düşünüyordum ama biraz araştırdım sıkıntılı gibi duruyor anlayamadım işte Çin versiyonu falan bootlader falan diyor ben anlayamadım lütfen yardım edin. Çinden mi 8 getirttirmeli miyim sizce?
ben oradan getirttim kardeşim global rom olanı hiç bir sıkıntı olmaz kesinlikle al çok kâr edersin. ama şunu unutma açtırma ücreti 500 tl oldu... bunu da göz önünde bulundur... pekinden bir mağazadan almış tanıdığım ama başka detay bilmiyorum... özellikle mavi süper...

Oyla:

A.yuksel

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Abdurrahman
Cihazım
Mi5s
Konular
6
ben oradan getirttim kardeşim global rom olanı hiç bir sıkıntı olmaz kesinlikle al çok kâr edersin. ama şunu unutma açtırma ücreti 500 tl oldu... bunu da göz önünde bulundur... pekinden bir mağazadan almış tanıdığım ama başka detay bilmiyorum... özellikle mavi süper...
Açılma ücreti evet maalesef biliyorum 500 oldu ama yapacak birşey yok. Hocam siz Çin den global rom getirttiniz öyle mi bir tanıdıkla mı yoksa siparişle mi
Ve de hiç bir sıkıntı yok diyorsunuz öyle mi
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam bugün açıklanan bilgiye göre kayıt parası sene başı 618 olacakmış hayırlı uğurlu olsun

Son düzenleme:
Oyla:

ribac23

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cabir
Cihazım
s6 edge
Konular
50
Açılma ücreti evet maalesef biliyorum 500 oldu ama yapacak birşey yok. Hocam siz Çin den global rom getirttiniz öyle mi bir tanıdıkla mı yoksa siparişle mi
Ve de hiç bir sıkıntı yok diyorsunuz öyle mi
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam bugün açıklanan bilgiye göre kayıt parası sene başı 618 olacakmış hayırlı uğurlu olsun
Tanıdık biri direk mağazadan alıp getirdi. Kusursuz zerre kadar sorun yoktu ama sonuçta elektronik ürün şans meselesi...

Oyla:
Üst Alt