Yardım Mi 8 çin versiyon download linki??

Cemre Hanım

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cemre
Cihazım
xiaomi mi max 3
Konular
10
Romlarin hepsi sikintili onyuzden cin romuna geri donmek istiyorum link atabilirmisiniz bana ??

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Stereohydrate

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat Suvari
Cihazım
Mi 8
Konular
6
Romlarin hepsi sikintili onyuzden cin romuna geri donmek istiyorum link atabilirmisiniz bana ??

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Admin hanim, valla ben çin romundan, global rom'a, global'den, eu'ya, eu'dan globale, globalden tekrar çin romuna geçtim :) Kesinlikle eminim artık çin romu hepsinden çok çok daha iyi çalışıyor.

Oyla:

Cemre Hanım

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cemre
Cihazım
xiaomi mi max 3
Konular
10
Admin hanim, valla ben çin romundan, global rom'a, global'den, eu'ya, eu'dan globale, globalden tekrar çin romuna geçtim :) Kesinlikle eminim artık çin romu hepsinden çok çok daha iyi çalışıyor.
Evet o yuzden bende sizin gibi tum romlari gezdim en son cin romuna dondum. Bende daha stabil oldugunu dusunuyorum.

Sent from my MI 8 using Tapatalk

Oyla:

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
Evet o yuzden bende sizin gibi tum romlari gezdim en son cin romuna dondum. Bende daha stabil oldugunu dusunuyorum.

Global stable de seri çalışıyor. Türkçe olmayan romlara karşıyım :)

Oyla:

Iggy Azalea

.
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Batuhan
Cihazım
RedmiNote 9 PRO
Konular
28

Eu Çin Stabil romunu denediniz mi acaba, ben de Çin stabile geçmeyi düşünüyorum lakin sadece Çince ve İngilizce dili mevcut olduğu için Eu Çin stabili yükleyeyim diyorum, kullandıysanız ve buna rağmen Çin romu daha iyiyse direkt Çin romuna geçeceğim.

Oyla:

Cemre Hanım

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cemre
Cihazım
xiaomi mi max 3
Konular
10
" data-source="post: 309842" class="bbCodeBlock bbCodeBlock--expandable bbCodeBlock--quote js-expandWatch">
Global stable de seri çalışıyor. Türkçe olmayan romlara karşıyım :)
Globalin biraz daha duzelmesini bekliyorum donecem bende. Surekli cince yazilar gormek de can sikici

Oyla:

w00t

Gusto XIII
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kemal
Cihazım
Mi 8
Konular
11
Bende sizler gibi Global9 dan 10'a oradan Eu ya olmadı tekrar globale değiştirip duruyorum. Çin romlarını hiç denemedim.
Şu an Global 10 var bunda da bildirim sorunları var. Bildirimler bi geliyor bi gelmiyor. Wifi bağlıyken iyice saçmalıyor kapatınca teker teker düşüyor bildirimler falan. Bir türlü ne kuracağıma karar veremedim. Akşam eve gidince tekrar rom değiştireceğim. Sormak istediğim bir şey var eskiden miui.com da China Stable Ve Gloabal Stable olurdu. Şimdi bakıyorum Mi 8 Global ve Mi 8 Russia var. Russia ne oluyor? Neden China rom yok. Yada hangisini yüklememiz gerekiyor?

Oyla:

Frohell

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nijat Hamid
Cihazım
Xiaomi Mi 10
Konular
45
Mi 8 fabrika cikisli global version kullaniyorum.e tabi haliyle global rom ustunde geliyor. Ara sira kucuk takilmalar oluyor amma baska stabilite problemi gormedim ben.

Bir sorum olucakti konu disi amma maruz gorun.Kilit ekraninda sifre yazarken sizde titresim oluyor mu ? bende ilk basda oluyordu simdi olmuyor sanki titresim kapali gibi amma kilit ekrani haric her yerde titresim oluyor ( klavyede parmak izinde ve s. gibi )

Oyla:
Üst Alt