Yardım Mi 8 Çin Romu Kuruluyor Fakat Global Rom Hata Veriyor

• Konbuyu başlatan baturq
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 11
  • Görüntüleme 869

baturq

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
batuhan
Cihazım
xiaomi mi8
Meslek
Java Developer
Konular
6
yaklaşık olarak 1.5 ay önce mi8 128/6 cihazıma rom yüklemeye çalışırken yanlış romu yüklediğimi düşünüyorum ki romu yüklerken programda
bootloader i kapat ve romu yukle tuşuna bastığımda cihazım birdaha açılmadı ve ben kilit kapalı olduğundan cihaza rom yükleyemedim
cihazi babama verdim ve o kizilayda bir telefoncuya cihazi biraktiğini söyledi 1.5 ay oldu cihaz şu nedenle hala elime ulaşmadi cihaza çin romu yükleniyor fakat global rom yüklenirken 100% de hata verdiğini söylediler sorunu çözemedikleri takdirde cihaz romsuz bir şekilde teslim edilecekmiş ben de sizlere bu konu yu paylaşip yardimi dokuna bilcek tavsiyelerinizi beklemek istedim

baturq

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
batuhan
Cihazım
xiaomi mi8
Meslek
Java Developer
Konular
6
Forumdaki üyeler için elinden geleni yapıyor. En makul fiyatları veriyor. Dışarıda telefoncunun 300 TL ye yaptığı işlemi yarı fiyatına hallediyor :) Bakalım sizin durum için ne diyecek , en yakın zamanda cihazınızı kullanmanız dileğiyle iyi günler dilerim :)
teşekkürler abime söyledim telefonu dükkana bırakmışlarmı diye babamın arkadaşının telefon dükkanı var o yönlendirdi kızılaya yolladı cihazı geldiyse cihazı kontrol edip zenex e mesaj atacağım

Oyla:

baturq

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
batuhan
Cihazım
xiaomi mi8
Meslek
Java Developer
Konular
6
son durum cihaz elime ulaştı bırakın lobal romu çinromu ve bootloader kilid dahi aktif edğil verdiğimde nasılsa öyle bile almadım arka kapağı açarken köşelerini hep çizmişler ve tırtıklı olmuş cihaz için deneye bilceğim bir yöntem varmıdır bildiğiniz mi recovery mod un altında kırmızı yazı ile this miui version can't be installed on this device yazıyor bootloader kilidi acık degil rom yok 1.5 ay boşuna bekledim

Oyla:
Üst Alt