Yardım Mi 8 Bluetooth Problemi

umtktr

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
umut
Cihazım
mi 8
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MIUI Global 10.02
Telefon Modeli
Mi 8
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Arkadaşlar merhaba, 5-6 ay önce Mi 8 almıştım ritzy garantili ve telefonla araç teybine bluetooth ile bağlanınca ses kesik kesik geliyordu ( her 0.5 saniye de ses gidip geliyor yani zerre müzik dinleyemiyorum) bunun üzerine telefondan çok soğuyup satmıştım. geçen gün yeniden mi 8 aldım yine ritzy garantili ve telefonu alır almaz bluetooth ile arabaya bağlanıp müzik dinlemeyi denedim ve sorunsuz çalıştı. aradan 3-4 gün geçti bugün yeniden bağlandım ve ilk telefonumda ki hatanın aynısını verdi ses gidip geliyor. sebebi ne olabilir? yardımcı olursanız çok sevinirim yoksa bu telefonu parçalayacağım..

sevgiler.

55_sms

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adem
Cihazım
mi8 lite
Konular
9
Bende vw aracımda sorunsuz kullananlardanım. Farklı bir araçta denerseniz sağlıklı bir sonuç elde edilir.

Oyla:

umtktr

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
umut
Cihazım
mi 8
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bende vw aracımda sorunsuz kullananlardanım. Farklı bir araçta denerseniz sağlıklı bir sonuç elde edilir.
arkadaşımın mi 8 telefonuyla bağlandığımızda problem yok ayrıca ilk başta sorunsuz dinliyordum sonradan bu şekilde oldu.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bende de mi8 var Opel Astra da sorunsuz kullanıyorum. Acaba teyipte sorun olabilir mi?
hatta benim telefonum dışında tüm telefonlarda problemsiz çalışıyor teyp.

Oyla:

Eminhv 99

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Emin
Cihazım
Xiomi not 8
Konular
0
Arkadaşlar merhaba, 5-6 ay önce Mi 8 almıştım ritzy garantili ve telefonla araç teybine bluetooth ile bağlanınca ses kesik kesik geliyordu ( her 0.5 saniye de ses gidip geliyor yani zerre müzik dinleyemiyorum) bunun üzerine telefondan çok soğuyup satmıştım. geçen gün yeniden mi 8 aldım yine ritzy garantili ve telefonu alır almaz bluetooth ile arabaya bağlanıp müzik dinlemeyi denedim ve sorunsuz çalıştı. aradan 3-4 gün geçti bugün yeniden bağlandım ve ilk telefonumda ki hatanın aynısını verdi ses gidip geliyor. sebebi ne olabilir? yardımcı olursanız çok sevinirim yoksa bu telefonu parçalayacağım..

sevgiler.
Kardeş bendede not 8 var bluthott kulaklığıma bağlanınca aynı sorunu yaşıyorum kısılarak geliyor

Oyla:
Üst Alt