Yardım Mi 8 Bildirimlerin Geç Gelme Sorunu

can707

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Can
Cihazım
Mi8
Konular
1
Arkadaşlar Merhaba.
Benim telefonda bildirimlerin geç gelme problemi var. Bu problem Kasım-Aralık gibi yoktu daha sonraki güncellemeler de bu problemi yaşamaya başladım.
Detaylı olarak anlatmak gerekirse; örneğin Twitter bildirimleri telefon masanın üzerinde hareketsiz dururken telefona bildirim düşmüyor ne zaman elime alsam ekranı açsam o zaman bildirimler düşüyor. Bu problemi birkaç uygulamada yaşıyorum Whatsapp, Telegram gibi uygulamalarda problem yaşamıyorum.
Twitter uygulamasına bütün izinleri vermeme rağmen sorunu çözemedim. Bu problemle karşılaşıp çözüm bulan var mı?

tahaydin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Taha
Cihazım
Mi 8
Konular
15
Arkadaşlar Merhaba.
Benim telefonda bildirimlerin geç gelme problemi var. Bu problem Kasım-Aralık gibi yoktu daha sonraki güncellemeler de bu problemi yaşamaya başladım.
Detaylı olarak anlatmak gerekirse; örneğin Twitter bildirimleri telefon masanın üzerinde hareketsiz dururken telefona bildirim düşmüyor ne zaman elime alsam ekranı açsam o zaman bildirimler düşüyor. Bu problemi birkaç uygulamada yaşıyorum Whatsapp, Telegram gibi uygulamalarda problem yaşamıyorum.
Twitter uygulamasına bütün izinleri vermeme rağmen sorunu çözemedim. Bu problemle karşılaşıp çözüm bulan var mı?
Instagramda da oluyo ben de geç geliyo ya da açmış olmama rağmen ikinci kez aynı bildirim geliyo

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

KASIMM

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammet
Cihazım
Mi 8
Meslek
Tekniker
Konular
42
Aynen gmail bildirimleri zaten hiç gelmiyor. Bu cihazı aldığım günden beri birkez bile zamanında bildirim gelmedi

Oyla:

karizma6080

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
ilter
Cihazım
Poco f3
Meslek
Kimyager
Konular
0
Aynen gmail bildirimleri zaten hiç gelmiyor. Bu cihazı aldığım günden beri birkez bile zamanında bildirim gelmedi

Sıkıntı telefonda değil gmail de. Eşimin s7 edge inede bildirim gelmiyor gmail i açıp bakmazsan, açınca geliyor mailler

Oyla:

LoqqaL

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Samsung S21+
Meslek
Android Developer
Konular
23
Gmailde sorunyasayanlar senkorizasyonu acin acik oldugu halde problem varsa ve twitter insta felan sorun yasayanlar uygulamayi ayarlardan bulup pil tasarrufunu miui onerilen yada kisitlama yokdeyip deneyin bi

Oyla:

mehmet_dengiz

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Xiaomi mi5s
Meslek
Karşılıksız miui ailesine yardımı borç bilirim
Konular
49
Ayarlardan twitter uygulamasını bul. Uygulamaya girip bildirimlere gir. Kilitli ekranda bildirim göster tiki büyük ihtimal pasif dır. Onu etkinleştir

Oyla:

can707

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Can
Cihazım
Mi8
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Gmailde sorunyasayanlar senkorizasyonu acin acik oldugu halde problem varsa ve twitter insta felan sorun yasayanlar uygulamayi ayarlardan bulup pil tasarrufunu miui onerilen yada kisitlama yokdeyip deneyin bi
Cevabınız için teşekkür ederim. Fakat bu ayarda aktif olmasına rağmen aynı sorunu yaşıyorum.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ayarlardan twitter uygulamasını bul. Uygulamaya girip bildirimlere gir. Kilitli ekranda bildirim göster tiki büyük ihtimal pasif dır. Onu etkinleştir

Cevabınız için teşekkür ederim.
Etkin olmasına rağmen sorunum hala devam ediyor.
Açılabilecek bütün ayarları aktif hale getirdim ve bu sorunla 6 ay önce hiç karşılaşmıyordum.

Oyla:

LoqqaL

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Samsung S21+
Meslek
Android Developer
Konular
23
Cevabınız için teşekkür ederim. Fakat bu ayarda aktif olmasına rağmen aynı sorunu yaşıyorum.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Cevabınız için teşekkür ederim.
Etkin olmasına rağmen sorunum hala devam ediyor.
Açılabilecek bütün ayarları aktif hale getirdim ve bu sorunla 6 ay önce hiç karşılaşmıyordum.
Uygulamanin kendi icindeki bildirim ayarlari aktifmi?

Oyla:
Üst Alt