Yardım Mi 8 bildirim Sorunu

• Konbuyu başlatan MFD
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 13
  • Görüntüleme 1K

MFD

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
MFD
Cihazım
Mi 8
Meslek
TeknoDestekTeam
Konular
11
Merhaba arkadaşlar mi 8 son sürüm yüklü tlfda ama misal mesaj arama vs gelince yukarıdan kaydırıp durum çubuğundan silince mesaj iconu veya arama ikonu üstünde bildirim işareti gidiyor bunu nasıl düzeltebilirim

vezzeyf

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
.
Cihazım
Mi
Konular
15
Benim de çözüm aradığım konulardan biri. Sanırım yapabileceğimiz bişey yok buna.

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: MFD
Oyla:

MFD

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
MFD
Cihazım
Mi 8
Meslek
TeknoDestekTeam
Konular
11
Mi 8 için büyük bir eksik bu durum
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Buradaki konu ile aynı sorun galiba ?

Yardım - Bildirim Hk.
Yok farklı hocam
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Benim de çözüm aradığım konulardan biri. Sanırım yapabileceğimiz bişey yok buna.

Bu konu ile ilgili eksik olduğunu bildirebileceğim bir yer var mı acaba talep iletelim

Oyla:

Frohell

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nijat Hamid
Cihazım
Xiaomi Mi 10
Konular
45
Malesef ki bildirim panelinden bildirimi silince ikon uzerindeki bildirim sayisi da gidiyor. Soyle kucuk iyilestirmelere neden dikkat etmiyorlar anlamiyorum

Sent from my MI 8 using Tapatalk

• Beğen
Oyla:

oguz494

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Meslek
Ekonomist
Konular
36
Değerli hocalar bu durum yazılımla alakalı xiaominin el atmasi lazım veyahut rom yapıp eklenti olması gerekir

Oyla:

Frohell

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nijat Hamid
Cihazım
Xiaomi Mi 10
Konular
45
Diger bir bildirim sorunu soyliyeyim sizlere belki fark etmissinizdir bildirimler telefon acikken geliyor ve eger bakmiyorsanuz telefonu kilitlediginizde kilit ekraninda gozukmuyor. bildirim çekmecesinde kaliyor ama kilit ekraninda gozukmuyor.Kilit ekraninda gozukmesi icin bildirim telefon kilitli oldugu zaman gelmesi gerekiyor.Cok mantiksiz ya. Mesele whatsapp bildirimi geliyor play store bildirimi geliyor ya da mesela download ediyorsunyz ekrani kilitliyorsunuz ama ekran boş gosteriyor halbuki bildirim cekmecesi bildirimler ile dolub tasiyor. Samsung htc sony diger markalari kullandim bildirim ne zaman gelirse gelsin eger bakmazsan kilit ekraninda da gozukuyor.

• Beğen
Oyla:

vezzeyf

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
.
Cihazım
Mi
Konular
15
Diger bir bildirim sorunu soyliyeyim sizlere belki fark etmissinizdir bildirimler telefon acikken geliyor ve eger bakmiyorsanuz telefonu kilitlediginizde kilit ekraninda gozukmuyor. bildirim çekmecesinde kaliyor ama kilit ekraninda gozukmuyor.Kilit ekraninda gozukmesi icin bildirim telefon kilitli oldugu zaman gelmesi gerekiyor.Cok mantiksiz ya. Mesele whatsapp bildirimi geliyor play store bildirimi geliyor ya da mesela download ediyorsunyz ekrani kilitliyorsunuz ama ekran boş gosteriyor halbuki bildirim cekmecesi bildirimler ile dolub tasiyor. Samsung htc sony diger markalari kullandim bildirim ne zaman gelirse gelsin eger bakmazsan kilit ekraninda da gozukuyor.

Evet diğer markalarda sıkıntı olduğunu görmedim daha önce kullandığım telefonlarda. Ama maalesef xiaomi de bu sıkıntılar var

Oyla:
Üst Alt