Soru Mi 8 batarya

İsmail..58

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Mi 8
Meslek
Öğrenci
Konular
2
Kesinlikle katılıyorum, Tasarımı bi çıtır iPhone X'e benziyor sanki :D Yakın arkadaşım iPhone kullandığımı sandı uzun süre. Kılıf piyasası yok ama çok zarif cihaz dediğiniz gibi.

Hepsini denedim, Gündüz ve gündelik çekimler için Stok olan kamerayı kullanıyorum gayet güzel performans veriyor. Fakat gece/düşük ışık durumları için Gcami de halihazırda bulunduruyorum. Karanlık anlarda gerçekten Gcam oldukça güzel iş çıkarıyor. Ama gündüzde stok kamera daha canlı ve çok çok daha stabil çalışıyor
Hocam ben stok kamera uygulamasından hiç ama hiç memnun değilim. Sırf bu yüzden iphone grubuna geçmek istiyorum. Stok kamera uygulaması hiç güzel portre çekemiyor, çim veya ağaç olan yerlerde çimlere bile yeşil pudra gibi bişeler yapiyor. Gcam kullaniyorum fakat oda öyle ahım şahım değil. Onerdiginiz bi gcam sürümü varsa denemek isterim. Cihazı çok seviyorum fakat bir kamera iki batarya maalesef telefondan soğutmaya başladı beni

HasanVersion

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
iPhone 13
Meslek
Üni Öğrenci
Konular
4
Hocam ben stok kamera uygulamasından hiç ama hiç memnun değilim. Sırf bu yüzden iphone grubuna geçmek istiyorum. Stok kamera uygulaması hiç güzel portre çekemiyor, çim veya ağaç olan yerlerde çimlere bile yeşil pudra gibi bişeler yapiyor. Gcam kullaniyorum fakat oda öyle ahım şahım değil. Onerdiginiz bi gcam sürümü varsa denemek isterim. Cihazı çok seviyorum fakat bir kamera iki batarya maalesef telefondan soğutmaya başladı beni
bahsettiğiniz o yeşilleri pudralama AI'yi devredışı bıraktığında oldukça azalıyor, Gcam konusunda denemek istersen 7.3.18 by Urnyx05 kullanıyorum urnyx 7.3 v2 configi ile..

Firostr

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Buğra
Cihazım
Mi 6
Konular
11
Sıfır cihaz nerden buldunuz 2021 yılında ve kaça aldınız. Geçen sahibinden de sıfır mi 6'ya 3000 küsürü fiyat gördüm

jitterprosu

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
.
Cihazım
Oneplus 8 pro
Konular
60
Hocam hayırlı olsun olmasına ama eski bir model değil mi artık ?
Yeni guncellemeleri Nadir alır ya da almaz

Firostr

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Buğra
Cihazım
Mi 6
Konular
11
Bende almayı düşünüyorum. 3 tane eksisi var benim gözümden. Artık Güncelleme almayacak, pil ve 60hz.
En büyük alma sebebim incelik ve amiral kullanmanın keyfi ayrı oluyor.

TR26SkyWalker26TR

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SkyWalker
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Konular
13
Sıfır cihaz nerden buldunuz 2021 yılında ve kaça aldınız. Geçen sahibinden de sıfır mi 6'ya 3000 küsürü fiyat gördüm
3.600'e N11 den almıştım sanırım.
Pixel Extended kurdum, Android 11 var şu an. Valla Mi A2 den Mi 8 e geçince çağ atlamış gibi oldum. İşlemcisinin hala gideri var bence. Çok hızlı açılıyor.

suso9292

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tugay
Cihazım
Mi8
Meslek
Kalite teknisyeni
Konular
4
Tasarım anlamında muadil olabilecek tek telefon şuan mi11 serisi lite olanı inceledim ama işlemcisi çok kötü lite 5g versiyonu iyi ama oda Türkiye'de yok mi 8 ile bir süre daha devam yani

Üst Alt