Soru Mi 8 almalıyım?

bymcs

вчmcs
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MCS
Cihazım
Mi 8
Konular
11
Merhaba Arkadaşlar 4 seneden beri takadirik galaxy grand neo kullanıyorum telefonu değiştirmek istiyorum mi 8 i tercih etmelimiyim yoksa uzak mı durmalıyım.
iyi ve kötü yorumlarınızı bekliyorum.

MIHayranı69

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Mahmut
Cihazım
Mi 8
Konular
1
Merhaba Arkadaşlar 4 seneden beri takadirik galaxy grand neo kullanıyorum telefonu değiştirmek istiyorum mi 8 i tercih etmelimiyim yoksa uzak mı durmalıyım.
iyi ve kötü yorumlarınızı bekliyorum.
Mi 8 efsanedir. Yalnız Global versiyon olmalı yoksa romdu bootloaderdı uğraşır durursunuz.

Oyla:

bymcs

вчmcs
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MCS
Cihazım
Mi 8
Konular
11
Cihazı cepporttan almayı düşünüyordum hepsiburada ya baktım fiyatı düşürmüş 3400₺ye ve hepsiburada dan alacağım cihaz global çıkmazsa diye korkuyorum

Oyla:

MIHayranı69

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Mahmut
Cihazım
Mi 8
Konular
1
Cihazı cepporttan almayı düşünüyordum hepsiburada ya baktım fiyatı düşürmüş 3400₺ye ve hepsiburada dan alacağım cihaz global çıkmazsa diye korkuyorum
Satıcıya sorup öğrenmeden güvenmeyin kesinlikle. Global diye global rom atılmış cihaz dahi gönderebiliyor bilgisiz satıcılar.

Oyla:

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.183

Sağlamdan şaşmayın bence

Oyla:

Kuinera

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Mi8
Konular
3
Hepsiburada ki cihazlar için ben yazdım bugün hepsiburadaya satıcısı hepsiburada olan cihazların global olduklarını söylediler bana bilgin olsun dostum.

Oyla:
Üst Alt