Soru Mi 8 aktif tr telegram grubu var mı?

muhammet.mp

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammet
Cihazım
mi 8
Konular
13
Selamlar arkadaşlar mi 8 tr telegram yada wp grubu var mıdır?

Glorious

Teknoloji Delisi, Supporter
Emekli Yönetici
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Poco X4 Pro 5G
Konular
28
Mi8 özelinde değil fakat bir çok Xiaomi telegram grubu mevcut hocam. Mi8 ile ilgili merak ettiklerinizi bu gruplarda takip edebilirsiniz.

Oyla:

muhammet.mp

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammet
Cihazım
mi 8
Konular
13
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Mi8 özelinde değil fakat bir çok Xiaomi telegram grubu mevcut hocam. Mi8 ile ilgili merak ettiklerinizi bu gruplarda takip edebilirsiniz.
Cevap için teşekkürler hocam gruba nasıl ulaşabilirim yanıt almam gereken sorularım var forumda maalesef kimse geri dönüş yapmıyor

Oyla:

MehmetNY

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Xiaomi mi 8
Konular
5
O grubu kurarız da millet gelir yardım ister, alacağını alır ve gider.
Böyleler hep. Elde ettikleri bilgiyi ve tecrübeyi kimseyle paylaşmazlar. Bu yüzden ben de ne forumda ne de böyle gruplarda aktif olmuyorum.

Yabancı bir sürü rom ve kernel grubunda takılıyorum, hem ben hem de onlar yardımcı olmaya çalışıyor. Elimizi taşın altına koyuyoruz beta tester oluyoruz, tweakler deniyoruz vs... Bakıyorsun sonra bizim millete...

Oyla:

Glorious

Emekli Yönetici
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Poco X4 Pro 5G
Konular
28
Böyleler hep. Elde ettikleri bilgiyi ve tecrübeyi kimseyle paylaşmazlar. Bu yüzden ben de ne forumda ne de böyle gruplarda aktif olmuyorum.

Yabancı bir sürü rom ve kernel grubunda takılıyorum, hem ben hem de onlar yardımcı olmaya çalışıyor. Elimizi taşın altına koyuyoruz beta tester oluyoruz, tweakler deniyoruz vs... Bakıyorsun sonra bizim millete...
Düşünceniz çok yanlış hocam. Emin olun burada öyle bir durum yok. Bizler elimizden geldikçe her konuda sorun çözmek için çaba gösteriyoruz. Burada bilgilerinizi paylaşmamak sizin en doğal hakkınız ama herkesi suçlayacak bir yorum yaparak kimsenin yardım etmemesi gerektiği imasında bulunmak hakkınız değil. Bu durumun tekrarlanmamasını rica ediyorum.

Oyla:

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
81

Telegram grupları için haklısınız ama forum için değil.

Oyla:

MehmetNY

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Xiaomi mi 8
Konular
5
Düşünceniz çok yanlış hocam. Emin olun burada öyle bir durum yok. Bizler elimizden geldikçe her konuda sorun çözmek için çaba gösteriyoruz. Burada bilgilerinizi paylaşmamak sizin en doğal hakkınız ama herkesi suçlayacak bir yorum yaparak kimsenin yardım etmemesi gerektiği imasında bulunmak hakkınız değil. Bu durumun tekrarlanmamasını rica ediyorum.
Bu forumdaki üyelere karşı genelleme yaptığım yok. Kimse yardım etmesin de demedim. Bu anlamı nasıl çıkardınız?

Ülkemizdeki insanların olduğu her sanal ortamda yaşanan bir durumdan söz ettim. Reddit ve Xda gibi yerlerle kıyaslayınca böyle çıkıyor maalesef.
(Android 1.6 Donut çıktığından beri kullanırım. Ülkedeki her forumda bulundum.)

Admin yetkilerinizle aba altından sopa göstererek susturmak da tam ülkemiz insanına yakışan bir durum.
Xiaomi telefon kullanmayıp yöneticilik, Adminlik yapanı gördük bu forumda

Oyla:

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
Bu forumdaki üyelere karşı genelleme yaptığım yok. Kimse yardım etmesin de demedim. Bu anlamı nasıl çıkardınız?

Ülkemizdeki insanların olduğu her sanal ortamda yaşanan bir durumdan söz ettim. Reddit ve Xda gibi yerlerle kıyaslayınca böyle çıkıyor maalesef.

Admin yetkilerinizle aba altından sopa göstererek susturmak da tam ülkemiz insanına yakışan bir durum.
O dediğiniz yönetici arkadaşımız Oneplus kullanmadan önce uzunca bir süre mi9 kullandı bilip bilmeden yorum yapmayınız lütfen
Ayrıca isteyen istediğini kullanır. Xiaomi kullanıp kullanmaması size kalmamış. Önemli olan Xiaomi cihaz kullanması değil üyelere doğru bir şekilde yardım edebilmesidir ve hocamız bu işi çok iyi yapıyordu

Oyla:

Glorious

Emekli Yönetici
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Poco X4 Pro 5G
Konular
28

Dilerseniz mesajınızı tekrar okuyun.

Niyetim yetkilerimi kullanıp size ceza vermek olsaydı şu an mesaj yazamıyor olurdunuz. Burada hiç bir şey beklemeden elimizden geldikçe tüm üyelerimize destek olma çabası içerisindeyiz. Yurt dışı forumlarını övüp ardından yazdığınız "Bakıyorsun sonra bizim millete..." cümlesi yeterince geniş kapsamlı olarak algılamamıza neden olmakta. Öncelikle forum içerisinde yaptığınız genellemeyi daha kendiniz algılayamamışken burada eskiler dahil hiç bir yetkiliye bu şekilde cevap veremezsiniz. Burada herkes istediği marka telefonu kullanabilir, önemli olan Xiaomi cihazınız ile ilgili soru sorulduğu sırada sizlere cevap verilip verilmediği.

Oyla:
Üst Alt