Soru Mi 8 27 watt fast charger

spike

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
Adım
cem
Cihazım
mi 8
Konular
9
Mi9 la beraber tanıtılan 27 watt quick charge 4.0+ adaptör yarım saatte mi9 u %70 lere çıkarabiliyor,mi8 ler içinde q.c 4.0+ destekli deniliyordu,ozaman bu yeni 27 watt şarjı aldığımızda mi8 lerde daha hızlı şarj olabilecekmi.Fiyatıda kablosuz şarjla beraber baya ucuz gözüküyor.Çünkü daha önce araştırdığımda razer phone şarjı q.c 4.0+ olmasına rağmen bi artı getirmiyordu mi8 için.Belkide yeni yazılımla ilerde mi8 lere gelebilir bu özellik.

vural49

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 8
Konular
2
acaba deneyipte olumlu sonuç alan kimse var mı? Ve memnun mu duruma göre bende almatı düşünüyorum şarj adaptörünü. Cihazda böyle bi teknoloji varken kullannak isterim.

Oyla:

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
acaba deneyipte olumlu sonuç alan kimse var mı? Ve memnun mu duruma göre bende almatı düşünüyorum şarj adaptörünü. Cihazda böyle bi teknoloji varken kullannak isterim.

Satılık bölümünde var,ilan sahibine sorabilirsiniz

Oyla:

sahdalaman

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Doğan Can
Cihazım
Mi 5
Konular
5
Kullanmak isteyen arkadaşlar şu iki parçayı alıp deneyebilirler.
Adaptör için :
Kablo için :

Unutmadan söylemek istiyorum ben adaptörü kullanmadım ama kabloyu kullanıyorum. Uzunluk olarak 2 Metre, ve hızlı şarj aktif olarak çalışıyor. Mi5 olduğu için ve orjinal şarj alati ile kullandığımdan dolayı 5A kapasiteye çıkmıyor haliyle. Site ile ilgili şüphesi olan arkadaşlar içiniz rahat olsun, yaklaşık 7 yıldır buradan alış veriş yapıyorum. Sıkıntı yaşama ihtimaliniz çok çok düşük. Adamlar gayet ilgililer. Zaten Baseus Türkiye'nin resmi satış merkezi bunlar.

Oyla:
Üst Alt