Anket Mi 8 128 gb mı Mix 2s 64 gb mı

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    19

jokerinabisi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
recep
Cihazım
xiaomi mi 5s
Konular
37
Tabiki mi 8 neden dersen 2 s i bana satarsin çünkü makinenin kralı mix serisi hocam gaflete düşme kendine gel
Selametle
Ayrıca 2 s e talip olurum illede satacaksan

musti2307

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa AKIN
Cihazım
Mi8
Meslek
Satın Alma
Konular
14
Tabiki mi 8 neden dersen 2 s i bana satarsin çünkü makinenin kralı mix serisi hocam gaflete düşme kendine gel
Selametle
Ayrıca 2 s e talip olurum illede satacaksan
Az önce aldığım siteye şikayet açtım sürece göre hareket edicem hocam eger mi8 in kamerasını duzeltebilirsem mix 2s i satabilirim o zaman sana söz ilk sana yazacam

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Çok severek kullandığınız, hiç bir sorunu olmayan bir cihazı elden çıkartıp, onun yerine hem eşinizin hem de sizin sevmediğiniz, sorunlu bir cihazı kullanmalı mıyım diye soruyorsunuz yanlış anlamıyorum değil mi?

Size neden Mix 2S yerine Mi8'i kullanasanız diye sorayım o zaman? :D

Madem Mix 2S'i bu kadar seviyorsunuz kesinlikle değiştirmeyin. ( jokerinabisi hocam özür dilerim :) )

Einshotonekill

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
MC
Cihazım
Mi 8 SE
Meslek
IT
Konular
3
Ön kameradan fotoğraf çekeceğinizde cihazı ters çevirince bence hiçbir problem kalmıyor. Özellike tasarım adına mi mix 2s derim. Bence kullanmaya devam edin.

musti2307

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa AKIN
Cihazım
Mi8
Meslek
Satın Alma
Konular
14
Yalniz ikisi arasında dağlar kadar fark var. Çok ilginç gerçekten. Mi8 alacaktım ama beni uzaklaştırıyorsunuz valla :)
Arkasında iğrenç karakter ve boya ile india yazıyorsa alma bence.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ayrıca İzmir de servis varmış ritzynin o iyi oldu elden götürcem haber ederim size

kimyagERdem

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdem
Cihazım
Xiaomi mi8
Konular
24

Ayrıca İzmir de servis varmış ritzynin o iyi oldu elden götürcem haber ederim size
Alirsam global versiyon alırım zaten hocam. Haa global versiyonda hindistan üretimi olursa bilemem.

musti2307

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa AKIN
Cihazım
Mi8
Meslek
Satın Alma
Konular
14
Ön kameradan fotoğraf çekeceğinizde cihazı ters çevirince bence hiçbir problem kalmıyor. Özellike tasarım adına mi mix 2s derim. Bence kullanmaya devam edin.
Şimdi şöyle abi , eğer 10 yıl öncede ön kamera yerini alacak bölge bulunmaya çalışıyor olunsaydi eyvallah derdim ama denek ürün fikrimce ve bi o kadar gereksiz fantezi . Bkz.mix3 de yukari gelistiler sağolsunlar. He bunu bilerek aldım ve ön kamera yeri benim için cihazı bstirmiyor çok da severek kullanıyorum ama doğruya doğru lazım

Çok severek kullandığınız, hiç bir sorunu olmayan bir cihazı elden çıkartıp, onun yerine hem eşinizin hem de sizin sevmediğiniz, sorunlu bir cihazı kullanmalı mıyım diye soruyorsunuz yanlış anlamıyorum değil mi?

Size neden Mix 2S yerine Mi8'i kullanasanız diye sorayım o zaman? :D

Madem Mix 2S'i bu kadar seviyorsunuz kesinlikle değiştirmeyin. ( jokerinabisi hocam özür dilerim :) )
Aynen hocam çünkü Xiaomi yi cok seviyorum ve mi8 in bu hale getirilmesine dayanamiyorum yani bunu yapan adiler insanliklarini bulamamışlar ki böyle yapıyorlar. Hani ürünü kusurludur o yüzden su fiyata satiyoruz deseler anlarim ama 4bin lira cihaz zaten bakma hb da da falan rakam bi iniyo bi cikiyo ama orjinal ederine dolandırıyorlar insanı. Haktır bu abi günah herkesin emeğine gücüne. Velhasıl mi8 i ritzy izmire götürecem ctesi günü.size gelismeleri yazarım.ayni gün kamerayi duzeltiriz derlerse hic iadeye falan savasamicam kendi telefonum olsa eyvallah ama hanımındir olmaz. Yaparlarsa mi8 i kullan diyecem zaten kamera duzelse gidip 7bin vermek zorunda da kalmicam. Amin :)

Son düzenleme:

metinak85

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
metin
Cihazım
redmi pro
Konular
0
bence sizin cihazda bir problem var benim gece çekimlerim mi 8 ile çok çok daha iyi böyle bir kamera çekimi kabul edilir düzeyde değil

musti2307

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa AKIN
Cihazım
Mi8
Meslek
Satın Alma
Konular
14
bence sizin cihazda bir problem var benim gece çekimlerim mi 8 ile çok çok daha iyi böyle bir kamera çekimi kabul edilir düzeyde değil
Aynen hocam daha doğrusu bir seride var anladığımız kadarıyla çünkü yakınan bir kaç kişi daha vardı forumda . Bakalım haftasonu İzmir Çankaya şubesine gidicem gelişmelerden haberdar ederim. Sadece kumlama da yapmıyor aynı açıdan iki resim çekiyorum açısı ve odaklaması sorunlu değişik. Bakalım bakalım

Üst Alt