MIUI 12 [Mi 6X] Xiaomi EU Beta Rom MIUI 12- 20.5.21[Pie]

alkatraz

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
eren
Cihazım
mi5s plus
Konular
16
Mi a2 telefonumu eu rom miui11 (mi 6x) kullanıyorum. Yukarıda bahsettiğin hangi yöntem ile yükleme yapar isem, telefonda ki ayarlarım bilgilerim vb. kaybolmadan güncellemiş olurum? Miui eu sayfasında ota dan güncelleme olmuyor indirip manuel yüklemeniz lazım demişler.

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Xiaomi Mi 13u
Meslek
Mod
Konular
315
Mi a2 telefonumu eu rom miui11 (mi 6x) kullanıyorum. Yukarıda bahsettiğin hangi yöntem ile yükleme yapar isem, telefonda ki ayarlarım bilgilerim vb. kaybolmadan güncellemiş olurum? Miui eu sayfasında ota dan güncelleme olmuyor indirip manuel yüklemeniz lazım demişler.

Wipe işlemi yapmadan, rom üzerine yüklediğini kernel ve diğer eklerini yükleyerek. Tabi bu tür yükseltmelerde sorun çıkabiliyor. Verilerinizi mutlaka yedekleyin

orhankinik

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Orhan
Cihazım
Mi Note 10
Meslek
Öğretmen
Konular
5
Cihaza güncelleme geldi 20.5.7 sürümü, gördüğüm ilk düzeltme ekrandan ses değişikliği yapma düzeltilmiş

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Xiaomi Mi 13u
Meslek
Mod
Konular
315
***Güncelleme

Rom :

Changelog :

DEĞİŞİKLİK 20.5.7

sistem
Düzeltme - Ekrandaki kaydırıcıya dokunarak ses düzeyi değiştirilemiyor
Düzeltme - Ayarlar üzerindeki kaydırıcıyla parlaklık seviyesi değiştirilemiyor

Durum çubuğu
Optimizasyon - Maksimum bildirim simgesi sayısı 3'ten 5'e yükseltildi (geniş çentikli cihazlar hariç)
Düzeltme - Zaman zaman durum çubuğundan kaybolur
Optimizasyon - Takas anahtarı Kontrol merkezi tarafı

Bildirim paneli
Düzelt - Hava durumu bilgileri, bildirimler panelindeki tarihle çakışıyor

Güvenlik
Düzeltme - Temizleyiciyi iki kez çalıştırmanın neden olduğu FC
Düzeltme - Otomatik görevler görünümünde X ve V simgesi karanlık mod etkinleştirildiğinde görünmüyordu
Düzeltme - Çince kelimeler Otomatik görev ayarlarından kaldırıldı

Kamera
Düzeltme - HDR ve AI kamerayı açtıktan sonra fotoğraf çekmeyle ilgili sorunlar [Mi 10 / Pro]

Ayarlar
Düzeltme - "Üst bildirimi genişlet" seçeneği görünmüyordu
Onar - 5G destekli cihazlarda 5G ağı (anahtar yok) ayarlanamıyor
Düzeltme - Basit modunu açmaya çalışırken FC
Düzeltme - "Tam ekran görüntüsü" ayarı eksik (Mi 6 / Mi Note 3)

Sistem başlatıcı
Optimizasyon - "Google Asistan için köşeden hızlıca kaydır" seçeneğini geri yükle (Android 10 cihazları)

Süper duvar kağıdı
Düzeltme - Mars süper duvar kağıdı için konum seçilemiyor

Temalar

Düzeltme - Yazı tipini indirmeye çalışırken Hata 404
Düzeltme - "Süper duvar kağıtları" bazı amiral gemisi cihazlarında mevcut değildir

Mi Mover
Düzeltme - İngilizce / Çince dışındaki diller için çeviri yok

GECİKMELİ CİHAZLAR
- HMNote7, HMNote8, MI10, MI10Pro

Son düzenleme:

kylar7

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
Mi 6x
Konular
4
Güncelleme sonrası aşırı yavaş şarj olmaya başladı telefonum.Hem hızlı şarj adaptörü hemde orjinal şarj adaptörü ile denesemde durum değişmedi.Farklı kablolar ile de denedim.Eu rom 11 stable A dönüş yapsam brick yer miyim? Veya farklı bir çözümü var mıdır?

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Xiaomi Mi 13u
Meslek
Mod
Konular
315
Güncelleme sonrası aşırı yavaş şarj olmaya başladı telefonum.Hem hızlı şarj adaptörü hemde orjinal şarj adaptörü ile denesemde durum değişmedi.Farklı kablolar ile de denedim.Eu rom 11 stable A dönüş yapsam brick yer miyim? Veya farklı bir çözümü var mıdır?

Arb seviyenizi kontrol edin . Eğer 4 ise geri dönüşte sorun yaşayabilirsiniz.

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Xiaomi Mi 13u
Meslek
Mod
Konular
315
*** Güncelleme
Rom:

CHANGELOG 20.5.14

Sistem Yeni - 5G akıllı anahtar eklendi (5G bağlantısı zayıf olduğunda cihaz mevcut en iyi ağlara geçecektir) Optimizasyon -Bazı Bluetooth cihazlarının animasyonlarını güncelledi LED bildirimleri için Fix -Enabled (deneysel olarak) desteği {Redmi K30 / 5G)
Durum çubuğu Optimizasyon - Durum çubuğu şimdi yeni Bildirim paneli görünümünde görüntülenebilir Kontrol Merkezi Yeni - Tarayıcı anahtarı eklendi
Yeni - Kontrol merkezini çağırmak için Bildirim panelinin sağ üst köşesindeki durum çubuğunda aşağı açılır menü
Düzeltme - Kontrol merkezi genişletildiğinde "Verilerim" kutucuğu Veri kullanımına sıfırlanıyor
Ayarlar Optimizasyon -Fabrika sıfırlama seçenekleri "Cihazım" görünümüne taşındı
Düzeltme - Ana ekran simgesinin değiştirilmesi Veri kullanımı Düzeltme-Sistem, modyfing planından sonra istatistikleri otomatik olarak düzeltmedi
Düzeltme - Açılır pencerenin dış boyutu yanlış Batarya koruyucu
Düzeltme -Güç tasarrufu modu etkinken pil kullanım istatistiklerinde anormal uyandırma istatistikleri
Kamera Yeni-"Daha fazla" kartını şimdi nasıl yönetmek istediğinizi seçebilirsiniz galeri
Belirli cihazlarda -FC'yi düzeltin (örn. Mi Mix 3) Hava Yeni - Hava durumu ses değişikliklerini şimdi kapatabilirsiniz

GECİKMELİ CİHAZLAR -
Tüm Android 9 cihazları - ginkgo, laurus

dirtydudesp

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Alpay.t
Cihazım
Mi6
Konular
1
*** Güncelleme
Rom:

CHANGELOG 20.5.14

Sistem Yeni - 5G akıllı anahtar eklendi (5G bağlantısı zayıf olduğunda cihaz mevcut en iyi ağlara geçecektir) Optimizasyon -Bazı Bluetooth cihazlarının animasyonlarını güncelledi LED bildirimleri için Fix -Enabled (deneysel olarak) desteği {Redmi K30 / 5G)
Durum çubuğu Optimizasyon - Durum çubuğu şimdi yeni Bildirim paneli görünümünde görüntülenebilir Kontrol Merkezi Yeni - Tarayıcı anahtarı eklendi
Yeni - Kontrol merkezini çağırmak için Bildirim panelinin sağ üst köşesindeki durum çubuğunda aşağı açılır menü
Düzeltme - Kontrol merkezi genişletildiğinde "Verilerim" kutucuğu Veri kullanımına sıfırlanıyor
Ayarlar Optimizasyon -Fabrika sıfırlama seçenekleri "Cihazım" görünümüne taşındı
Düzeltme - Ana ekran simgesinin değiştirilmesi Veri kullanımı Düzeltme-Sistem, modyfing planından sonra istatistikleri otomatik olarak düzeltmedi
Düzeltme - Açılır pencerenin dış boyutu yanlış Batarya koruyucu
Düzeltme -Güç tasarrufu modu etkinken pil kullanım istatistiklerinde anormal uyandırma istatistikleri
Kamera Yeni-"Daha fazla" kartını şimdi nasıl yönetmek istediğinizi seçebilirsiniz galeri
Belirli cihazlarda -FC'yi düzeltin (örn. Mi Mix 3) Hava Yeni - Hava durumu ses değişikliklerini şimdi kapatabilirsiniz

GECİKMELİ CİHAZLAR -
Tüm Android 9 cihazları - ginkgo, laurus
Merhabalar artık bu bölümden güncellemeri takip edicem herhalde mi a2 çevirip arb4 olan telefonumla alakalı bir sorum var.Ota güncellemesini tam açıklar mısınız?

Üst Alt