Yardım Mi 6A İnstgram sorunu

davidoff33

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
DAVUT
Cihazım
Redmi 6A
Konular
1
Arkadaşlar merhaba kullanmış olduğum redmi 6A sadece instgramda bazı videolar da yarısında kalıp açılmayıp telefonun çökmesine sebep oluyor.Telefonu sıfırladım, önbelleği temizledim,telefonum güncel,uygulamayı silip geri yükledim, güç tasarrufunda da kullanmıyorum fakat bir türlü çözemedim yardımlarınızı bekliyorum.
NOT: Açılmayan videolar başka redmi modellerde açılıp kendi telefonumun web sitesinde de açılıyor.

Melisa38

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Melisa
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
18
Sadece Instagram'da demişsiniz. Playstoredaki insta ise onu verileri temizle deyip sonra kaldırıp internete "aero insta" yazıp indirip bir de bu uygulamayı dener misiniz ?
Xiaomi değil ama Huawei y2'de orijinal instada donma çökme -teli kapamak zorunda kalıyordum- durumu olmuştu sorunu böyle çözmüştüm. Ek olarak orjinal instaya göre daha kullanışlı ve ek özelliklere sahiptir.

davidoff33

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
DAVUT
Cihazım
Redmi 6A
Konular
1
Sadece Instagram'da demişsiniz. Playstoredaki insta ise onu verileri temizle deyip sonra kaldırıp internete "aero insta" yazıp indirip bir de bu uygulamayı dener misiniz ?
Xiaomi değil ama Huawei y2'de orijinal instada donma çökme -teli kapamak zorunda kalıyordum- durumu olmuştu sorunu böyle çözmüştüm. Ek olarak orjinal instaya göre daha kullanışlı ve ek özelliklere sahiptir.
Teşekkür ederim uygulama güzel fakat hala sorun devam ediyor :(

Melisa38

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Melisa
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
18
Açıkçası başka fikrim yok..

AlperT.

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Alper
Cihazım
Xiaomi Redmi6
Konular
2
Dostum redmi 6 kullanıyorum fakat bende ole problem yok telefonu yedek alıp fabrika ayarlarını döndürmeye dene

Üst Alt