Yardım Mi6

Neomiu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğur
Cihazım
Samsung
Konular
1
Yeni telefon almam gerekiyor 2000 tl ye satiliyor au anda mi 6 bu fiyara alinirmi. telefon almam icin bekliyecek zamanim yok cunki telim ariza yapti ve duz telefon kullaniyorum 1bucuk aydir mi 6 yi bekledim daha uygun gelir die disundum fikirlerinizi bekliyorum

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Yeni telefon almam gerekiyor 2000 tl ye satiliyor au anda mi 6 bu fiyara alinirmi. telefon almam icin bekliyecek zamanim yok cunki telim ariza yapti ve duz telefon kullaniyorum 1bucuk aydir mi 6 yi bekledim daha uygun gelir die disundum fikirlerinizi bekliyorum
Şimdiye kadar almış olan Forumdaki tüm Arkadaşlarımız memnuniyetlerini bildirmektedirler....Hiç düşünmeden alın...

Gesendet von meinem MI MAX 2 mit Tapatalk

Oyla:

Neomiu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğur
Cihazım
Samsung
Konular
1
Şimdiye kadar almış olan Forumdaki tüm Arkadaşlarımız memnuniyetlerini bildirmektedirler....Hiç düşünmeden alın...

Gesendet von meinem MI MAX 2 mit Tapatalk
Tesekkur ederim daha uyguna bulabilecegim yerler varmidir

Oyla:

Medjerda

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
??_?!_??
Cihazım
casper via 8
Konular
11
ben de 2000 liraya aldım. Çok düşeceğini zannetmiyorum. Türkiyede vergiler malum fiyat sadece satıcıdan dolayı yükselmiyor anlayacağınız.

Oyla:

Neomiu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğur
Cihazım
Samsung
Konular
1
ben de 2000 liraya aldım. Çok düşeceğini zannetmiyorum. Türkiyede vergiler malum fiyat sadece satıcıdan dolayı yükselmiyor anlayacağınız.
Nasil beklediginiz gibi mi alinirmi 3 tane alacagiz deneme amacli 1 tane mi sipatis edeyim yoksa direkt 3 tane soyleyeyimmi. Nette 1 aylik satlik cihaz cok acaba bekledikleri gibi cikmadi die mi bilemedim

Oyla:

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
Nasil beklediginiz gibi mi alinirmi 3 tane alacagiz deneme amacli 1 tane mi sipatis edeyim yoksa direkt 3 tane soyleyeyimmi. Nette 1 aylik satlik cihaz cok acaba bekledikleri gibi cikmadi die mi bilemedim
Beklediğimizden de iyi hocam.5 tane bile alabilirsin,sıkıntı yok

Oyla:
M

merthydrglu

Guest
Arkadaşlar SA, ben mi 6 almak istiyorum; fakat 2 yıl DELTA şirketini verdiği garanti beni tatmin etmiyor. İnternet üzerinde neredeyse 1 olumlu yorum bile okumadım ne yapmalıyım bilemiyorum, sıkıntı yaşayan oldu mu

Oyla:

eymenygt

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eymen
Cihazım
Mi5 3/64
Konular
3
Forumda makul fiyatlara özel servis desteği sunan arkadaşlarımız var. Benim cihazın da 2 yıl Delta garantisi mevcut fakat en ufak sıkıntıda muhattap bile olmadan forumdaki arkadaşlardan yardım almayı düşünüyorum.

Sent from my MI 5 using Tapatalk

Oyla:

nekoemirhan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emirhan
Cihazım
Zenfone GO
Konular
5
Hocam şöyle ki insanlar bir firmadan şikayetçiyse onu belirtirler ama memnunlarsa pek değil. Mesela sikayetvar.com gibi bir site var neden memnuniyetimvar.com gibi bir site yok? Çünkü insanlar hep kötüyü görmek istiyor.. Demem oki Delta garanti iyidir olmadı çözümü burda ararsınız olmadı tüketici hakları..

ASUS_Z00VD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

nekoemirhan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emirhan
Cihazım
Zenfone GO
Konular
5
Hocam 2000tl ye alınabilecek güzel bir cihaz tabii bazı sorunlar yaşayanlar olmuş ama gelecek olan miui9 u beklemenizi gözlemlemenizi tavsiye ederim toplu olarak 3 tane almaktansa ilk etapta 1 tane alıp denemekte fayda var..

ASUS_Z00VD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:
Üst Alt