Soru Mi 6 yı sat şunu al dediğiniz telefon

Felix Weber

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
.
Cihazım
.
Konular
5
Hocam 128 gb seramik mi 6 var o kadara gidermiki? 2300 civarına satmayı düşünüyordum ben

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Sabırlı olursanız belki 2600-2700 TL ye gidebilir hemen elden çıkarıcaksanız max 2400 TL satabilirsiniz.

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
Hocam pocoya aşığım diyebilirim cepporta gidip bakmıştım gerçekten uçuyordu hayallerimiz poco yurtiçinde ucuzlarmı şu an 3200 civarında satılıyor yada yurtdışından dahamı ucuza gelir hiç yurtdışından telefon almadım bi sorun olurmu bunları merak ediyorum.

Hocam elden satanlar çok ucuza satıyor.artık garantinin pek bi esprisi kalmadı.teline ne olursa olsun kullanıcı hatası deyip genelde kullanıcıya yüksek fiyat çıkartıyorlar.zaten cihazı garantili olduğu için yüksek fiyata alıyorsun,bide bi problem çıkınca yüksek fiyat çıkıyor benden tavsiye elden garantisiz satanlardan al

bakivrd44

Offline bir Xiaomici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
Mi 6
Meslek
Öğrenci
Konular
32
Sabırlı olursanız belki 2600-2700 TL ye gidebilir hemen elden çıkarıcaksanız max 2400 TL satabilirsiniz.
Hocam oluruz sabırlı mi 6 ile bi sorunum yokki üzerinde toz yok diyebilirim telefonun

bakivrd44

Offline bir Xiaomici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
Mi 6
Meslek
Öğrenci
Konular
32
Hocam elden satanlar çok ucuza satıyor.artık garantinin pek bi esprisi kalmadı.teline ne olursa olsun kullanıcı hatası deyip genelde kullanıcıya yüksek fiyat çıkartıyorlar.zaten cihazı garantili olduğu için yüksek fiyata alıyorsun,bide bi problem çıkınca yüksek fiyat çıkıyor benden tavsiye elden garantisiz satanlardan al
Tamam hocam teşekkür ederim düşüneceğim bunu

Felix Weber

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
.
Cihazım
.
Konular
5
Hocam oluruz sabırlı mi 6 ile bi sorunum yokki üzerinde toz yok diyebilirim telefonun

Öyleyse cihazınızı 2. el satış platformlarına koymanızı yakınızdaki telefonculara haber vermenizi öneririrm.Ayrıca garanti konusunda şunları söyleyebilirim telefonu güvendiginiz saglam yerlerden olabildigince ucuza almanız akıl kârı olucaktır.Çünkü servisler genellikle saglam telefonu şikayet ettiginiz noktalardan daha farklı yerleri bozarak yolluyorlar.

bakivrd44

Offline bir Xiaomici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
Mi 6
Meslek
Öğrenci
Konular
32
Öyleyse cihazınızı 2. el satış platformlarına koymanızı yakınızdaki telefonculara haber vermenizi öneririrm.Ayrıca garanti konusunda şunları söyleyebilirim telefonu güvendiginiz saglam yerlerden olabildigince ucuza almanız akıl kârı olucaktır.Çünkü servisler genellikle saglam telefonu şikayet ettiginiz noktalardan daha farklı yerleri bozarak yolluyorlar.
Sefa hocama gelsede alsak

bakivrd44

Offline bir Xiaomici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
Mi 6
Meslek
Öğrenci
Konular
32
Herkese teşekkür ederim poco da aklım vardı zaten poco almaya karar verdim poco kullanan arkadaşlar iyi veya kötü yanlarını söylerse çok memnun kalırım

veliazak

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Redmi Note 4X
Konular
10
Dün, Migros'ta Poco 3 bin liraya gördüm, elindekini iyi fiyata satabilirsen bu rakamlara Poco tavsiye ederim, değilse de, elinden düşürmeden kullanmaya devam... Arka bölümü seramik cam vs. olan telefonlara saatsiz bomba gibi bakıyorum ben... smirk~~

seyamkk

Andromeda
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
RN 12 PRO 5G
Meslek
Elektrik teknisyen
Konular
22
Mi 6 mı satıp max 2 aldım biraz paraya sıkışmıştım o zamanlar hiç pişman değilim rock~~

bakivrd44

Offline bir Xiaomici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
Mi 6
Meslek
Öğrenci
Konular
32
Dün, Migros'ta Poco 3 bin liraya gördüm, elindekini iyi fiyata satabilirsen bu rakamlara Poco tavsiye ederim, değilse de, elinden düşürmeden kullanmaya devam... Arka bölümü seramik cam vs. olan telefonlara saatsiz bomba gibi bakıyorum ben... smirk~~
Çok doğru hocam en çok korktuğum yanıda orası hocam ben telefonu satana kadar migrostaki kampanyada biter bende telefonsuz kalırım ortalıkta en iyisi bence biraz daha beklemek

Üst Alt