Sohbet Mi 6 ya veda

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
Oneplus ta var 3 telefon xiaomi de var 30 telefon ve adamlar 30 telefonun hepsine yazılım yapıyorlar.oneplus 30 tel çıkarsın da hepsine yazılım yetiştirsin hadi :)bunu dememin sebebi de yazılım sıkıntısını kabul ettiğimden değil.eu beta kullanıyorum mis gibi rom sıkıntısı yok

ozanşahin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
orta
Cihazım
mi6
Konular
8
Oneplus ta var 3 telefon xiaomi de var 30 telefon ve adamlar 30 telefonun hepsine yazılım yapıyorlar.oneplus 30 tel çıkarsın da hepsine yazılım yetiştirsin hadi :)bunu dememin sebebi de yazılım sıkıntısını kabul ettiğimden değil.eu beta kullanıyorum mis gibi rom sıkıntısı yok
Herzaman tek model cihaza yazilim cikarmak ,o cihaza odaklanmak ve kusursuz yapmaktır ,ve suan cihaz elimde farkida görebiliyorum ,eu,pro,beta,stabile romlarin hepsini kullandim birtanesi oneplus5 yazilimi etmez,
Sizin söylediginize göre iphone basarisiz görüyorsunuz sonucta tek model
Ama insanlar mi6 telefonuna iphone ios temasi yuklemeye calisiyorlar 3.parti yazilimlarla degilmi neyse ne demek istedigimi anladiniz ,saygilar

ONEPLUS A5010 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

whitestone.ba

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
12
Aynen hocam mi 6 güzel telefon ama sorunları benimde canımı sıktı biraz. cihazimi garantiye gönderdim. Gelince satmayi düşünüyorum.

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
Herzaman tek model cihaza yazilim cikarmak ,o cihaza odaklanmak ve kusursuz yapmaktır ,ve suan cihaz elimde farkida görebiliyorum ,eu,pro,beta,stabile romlarin hepsini kullandim birtanesi oneplus5 yazilimi etmez,
Sizin söylediginize göre iphone basarisiz görüyorsunuz sonucta tek model
Ama insanlar mi6 telefonuna iphone ios temasi yuklemeye calisiyorlar 3.parti yazilimlarla degilmi neyse ne demek istedigimi anladiniz ,saygilar

Hocam gözden kaçırdığın bişey var :)iphone dan xiaomi ye geçiş yapan çok gördüm ama xiaomi tel kullanıp da iphone a geçiş yapana pek rastlamadım :)tema vb gibi şeyler fantezi,çünki androidde herşey mümkün demek bu.iphone da miui tema kullanabilir misin?öyle bi imkan yok işte.herşey kısıtlı sınırlı :)

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
286
Arkadaşlar bugün itibarı ile mi6 ya veda ettim ,yerine oneplus5t aldım ,mi serüvenim mi4 ten bugüne sürmüştür ,kullanim ve incelemerden sonra kullanıcı deneyimlerimi paylaşacağim ,iphone xde alsam bu forumdan ayrılmam
Not( bu oneplus 5t resmen ucuyor)

Hayırlı olsun, iyi günlerde kullanırsınız İnşallah...Siz Sayın ozgrcvdr Üstadımıza bakmayın....Size en mükemmel telefon şimdi Oneplus 5t, Üstadımıza Mi 6 ve bana göre de hepsinin Kral'ı Xiaomi Mi Max 2 ( 3 gelene kadar)haha--haha--haha--haha--

ozanşahin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
orta
Cihazım
mi6
Konular
8
Hocam gözden kaçırdığın bişey var :)iphone dan xiaomi ye geçiş yapan çok gördüm ama xiaomi tel kullanıp da iphone a geçiş yapana pek rastlamadım :)tema vb gibi şeyler fantezi,çünki androidde herşey mümkün demek bu.iphone da miui tema kullanabilir misin?öyle bi imkan yok işte.herşey kısıtlı sınırlı :)
Haklisiniz ama ,dediginiz gibi her fantezide istek ,arzulama icten ice sahip olma istegi vardir ,yani sizin olmasini istersiniz ,eger olamazsa fantezi kurarsiniz iste boyle

ozanşahin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
orta
Cihazım
mi6
Konular
8
Hayırlı olsun, iyi günlerde kullanırsınız İnşallah...Siz Sayın ozgrcvdr Üstadımıza bakmayın....Size en mükemmel telefon şimdi Oneplus 5t, Üstadımıza Mi 6 ve bana göre de hepsinin Kral'ı Xiaomi Mi Max 2 ( 3 gelene kadar)haha--haha--haha--haha--
Tesekkurler Hocam ,forumdaki herkezi seviyorum ,ama bildigim bisey var herkezin kendi telefonu kendine güzel

Tkr42

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kurtuluş
Cihazım
Mi 6
Konular
8
Ustam hayırlı olsun derim ama xiaomi benbe şimdiye kadar kullandıklarım arasında en iyisi samsung.,ıphone, benim için tarihe karıştı mi 6 kullanıyorum daha tanımam

afrasyab33

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Mi6
Konular
9
Çağ açacak bir telefon olacak gibi gerçekten :)

Üst Alt