Yardım Mi 6 ya Çin'den ekran almak

enerqized

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
fatihgun
Cihazım
mi 6
Konular
6
Ekran koruyucu beklerken camını kırdığım mi 6 telefonuma AliExpress ten ekran almayı düşünüyorum. Çin'den alacağım ekranla buradaki servisin takacağı ekran ile aynı mı olucak.
Çin malı bir telefondada yan sanayi ekran varmı Tecrübesi olanlar aydınlatırsa sevinirim.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

enerqized

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
fatihgun
Cihazım
mi 6
Konular
6
AliExpress de kullanıcı yorumlarini oku hocam lcd ekranlar üretimi o kadar zor değil orijinal kaliteyi yakalayabiliyor öyle bir yan sanayi yapmışlar ki orjinaliyle yan yana getiriyorsun anlaşılmıyor telefoncular da sonuçta toptancıdan alacak toptancıdan aldığı malzeme orijinal mi ? Ne derece kaliteli al ekranı sonuçta kendin aldın kalitesini aldığın fiyatı biliyorsun ver parasını taktir ekranı yok ben illa orijinal istiyorum diyorsan inşallah bulursun veya anakarti arızalı bulacaksın ekranı senin telefona takılacak başka çare yok AliExpress de kullanıcı yorumları çok önemli ve benden sana tavsiye sadece ekran alma paneli olsun panellilerde ekran zaten panele yapisik diğer türlü ekran tam yapistirilmamis ışık sızması var gibi sorunlar olacaktır fiyat olarak da misal sadece ekran 20 dolarsa panellisi 23 dolar abartılacak birşey değil

MI MAX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Anladim saolasin usta hatta 100 tl daha verip kasalida alabilrim

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:
Üst Alt