MIUI 12 Mi 6 - Xiaomi.eu MIUI 12 v20.6.18 Beta Rom İndirme Bağlantısı

sonergul

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Soner
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Grafik Tasarımcı
Konular
11
Arkadaşlar sizde kamera ağır çekim modu çalışıyor mu?
Muhtemelen modüllerden biriyle çakışıyor. Dolby Atmos varsa onunla çakışıyor mesela. Ben de slow motion'a gelince uygulama dışarı atıyor. Google Camera ise sorunsuz çalışıyor.

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
37
Muhtemelen modüllerden biriyle çakışıyor. Dolby Atmos varsa onunla çakışıyor mesela. Ben de slow motion'a gelince uygulama dışarı atıyor. Google Camera ise sorunsuz çalışıyor.
Arkadaş belki sorununa çözüm bulacak ama ne hikmetse dönüş yapmaya tenezzül etmiyor.
Stock kameranın yavaş çekim videoda hata vermesi google kamera modülü ile alakalı. Eğer 60fps miuipie stable v6 reloaded modülünü kullanıyorsanız bu hatayı alırsınız.
Ben bu Yüzden Mi6 All in one Pie modülünü kullanıyorum.

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Arkadaş belki sorununa çözüm bulacak ama ne hikmetse dönüş yapmaya tenezzül etmiyor.
Stock kameranın yavaş çekim videoda hata vermesi google kamera modülü ile alakalı. Eğer 60fps miuipie stable v6 reloaded modülünü kullanıyorsanız bu hatayı alırsınız.
Tenezzül etmiyor demeyelim isterseniz hocam, belli ki arkadaş biraz ileri yaşlı, bazı şeyleri tam kavraması, anlaması biraz zaman alıyor olabilir, herkes sizin ve benim gibi genç değil ki

Gesendet von meinem Schajomi Mi Max3 mit Tapatalk

meydeyy

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
isa
Cihazım
xiaomi mi5
Konular
8
Tenezzül etmiyor demeyelim isterseniz hocam, belli ki arkadaş biraz ileri yaşlı, bazı şeyleri tam kavraması, anlaması biraz zaman alıyor olabilir, herkes sizin ve benim gibi genç değil ki

İlgin için teşekkür ederim kardeşim işim vardı ceza yedim zaten neyse, son 2 saattir telefon şarjda idi yeni fark ettim. Bu kadar ilgili arkadaşların olacağı düşünemedim af ola neyse önemli değil gelelim konumuza yorumları okudum evet google kamera uygulamasını kullanıyorum bugün malum kar altında daldan düşen karların ağır çekim videosu çektim o güzelim manzara çekiminden mağdur oldum. Sonra google kamerayı kullandım yeni yayınlanan yarım yamalak donarak kasarak zor bela bir kaç görüntü çektim ama çok zorlandım. Şimdi sizi dinliyorum ne yapmam gerek.

Cemented

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Timuçin
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Makine Mühendisi
Konular
17
Hocam Merhaba,
Şu an bende konuyu okuyunca yeni fark ettim. Benim de kamera ağır çekime girince ana ekrana atıyor. Dediğiniz gibi modülle alakalı o zaman.
Kullandığım google kamera'da ağır çekim yok. (onu da yeni fark ettim :) )
Güncel kullandığınız gcam ve modülü paylaşabilir misiniz?

Edit:

Modül olarak bunu yükledim düzeldi hocam

Koçara

Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
37
Hocam Merhaba,
Şu an bende konuyu okuyunca yeni fark ettim. Benim de kamera ağır çekime girince ana ekrana atıyor. Dediğiniz gibi modülle alakalı o zaman.
Kullandığım google kamera'da ağır çekim yok. (onu da yeni fark ettim :) )
Güncel kullandığınız gcam ve modülü paylaşabilir misiniz?

Edit:

Modül olarak bunu yükledim düzeldi hocam
Doğrudur hocam. Ben de All in one modülünü kullanıyorum. Diğer modül stock kamera ağır çekimde hata veriyor.
Altta linklerini verdiğim 3 adet google kamerayı aynı anda kullanıyorum ve hepsi ağır çekim dahil kusursuz çalışıyor.

Son düzenleme:

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Doğrudur hocam. Ben de All in one modülünü kullanıyorum. Diğer modül stock kamera ağır çekimde hata veriyor.
Altta linklerini verdiğim 3 adet google kamerayı aynı anda kullanıyorum ve hepsi ağır çekim dahil kusursuz çalışıyor.

3 adet Google Cam kullanınca birbirleri ile çakışmıyormu hocam, ikinci sorum ise, her 3 ünün de özellikleri farklı mı acaba

meydeyy

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
isa
Cihazım
xiaomi mi5
Konular
8
3 adet Google Cam kullanınca birbirleri ile çakışmıyormu hocam, ikinci sorum ise, her 3 ünün de özellikleri farklı mı acaba

Aynen kardeşim bende anlamadım üç modülü nasıl aynı anda kullanıyorlar.
All in one miui 11 pie modülü yükledim yukarıda bir arkadaş paylaşmış teşekkür ederim stock kamera ağır çekim video düzeldi google kamera iyice sapıttı :))
Neyse önemli değil yine e google kamera fevkalade çok memnunum.

Koçara

Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
37

Hayır çakışmıyorlar hocam. Aslında 5 tane kullanıyordum ( the_dise ve Nikita' nın ) Fakat aynı Geliştiricinin apkları olduğu için kaldırdım. Fazla kalabalık yapmasın. 8=) giggle~~

Ekli dosyalar

• IMG_20210118_223002.jpg
    IMG_20210118_223002.jpg
    872,7 KB · Görüntüleme: 20

Emumaster

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Rüstem
Cihazım
Mi 6
Konular
26
mi6x e verip mi6'ya vermemelerinin sebebi birinin 18:9 olup diğerinin 16:9 olmasından kaynaklı olabilir mi acaba?16:9 telefonlardan miui 12 alan xiaomi telefon varmı hiç?

Üst Alt