Rom Mi 6 V10.2.1.0.OCAMIXM güncellemesi

mazharahmet

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mazhar Ahmet
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
1
Tamam.Bir değişiklik ile yine karşılaştım.Parmak izi okuyucunun solundaki tuş ile çalışan uygulamalar açılıyordu önceden şimdi üst tarafa temizleyicinin özelliklerini koymuşlar.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bana bir uyarı mesajı geldi "izin ver"i tikladim ve herhangi bir şey ile karşılaşmadım.
Lütfen ekran görüntüsü atabilir misiniz?

cakar

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
C. AKAR
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
0
Güncellemeyi yaptım Mesajlarda isimler bir gözüküyor bir gözükmüyor, numaralar ise +9 ile başlar hale gelmiş. Neden olabilir acaba fikri olan var mı? Yardımlarınızı bekliyorum.

Bu normalde Mİ6'nın kronik yazılımsal hatasıydı sonunda çözüm getirmeye çalışmış sanırım güncellemeyle. Benim cihazım, kullanmaya başladığımda aramalarda senin de dediğin gibi numara göstermiyor, mesajlarda ise misal mesaj attığım numara Ali'ye aitse İsim hanesinde yine rehberde kayıtlı olan başka bir isim çıkıyordu ör Mustafa... bu sefer de tedirginlik oluyordu mesajı yanlış kişiye mi gönderdim diye. Bu sorunlar Türkiye'deki kullanıcıların numaraları rehbere kaydederken numaranın başına Türkiye'nin alan kodu olan +9'u yazmadığı numaralarda ortaya çıkıyordu. Ben bunu rehberdeki tüm numaraların başına ülke alan kodunu otomatik yazan uygulama indirerek ekleyip çözmüştüm. Bunu Xiaomi daha yeni güncellemeyle çözmeye çalışmış. Sanrım senin cihazında başta kronik rehber sorunu çıkmamış olacak ki cihazın aksine güncellemeden sonra sorun yaratmış. sorun yaşama devam edersen bu sefer benim yaptığım gibi Google Play'den uygulama bulup çözmeye çalış etkili olur.

Colakoglu61

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi 6
Konular
4
Bu normalde Mİ6'nın kronik yazılımsal hatasıydı sonunda çözüm getirmeye çalışmış sanırım güncellemeyle. Benim cihazım, kullanmaya başladığımda aramalarda senin de dediğin gibi numara göstermiyor, mesajlarda ise misal mesaj attığım numara Ali'ye aitse İsim hanesinde yine rehberde kayıtlı olan başka bir isim çıkıyordu ör Mustafa... bu sefer de tedirginlik oluyordu mesajı yanlış kişiye mi gönderdim diye. Bu sorunlar Türkiye'deki kullanıcıların numaraları rehbere kaydederken numaranın başına Türkiye'nin alan kodu olan +9'u yazmadığı numaralarda ortaya çıkıyordu. Ben bunu rehberdeki tüm numaraların başına ülke alan kodunu otomatik yazan uygulama indirerek ekleyip çözmüştüm. Bunu Xiaomi daha yeni güncellemeyle çözmeye çalışmış. Sanrım senin cihazında başta kronik rehber sorunu çıkmamış olacak ki cihazın aksine güncellemeden sonra sorun yaratmış. sorun yaşama devam edersen bu sefer benim yaptığım gibi Google Play'den uygulama bulup çözmeye çalış etkili olur.
Teşekkürler birkaç gün bekleyeceğim olmazsa bu işlemi deneyip sonuçları yazarım.

ElGnar

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Berkay
Cihazım
Mi6
Konular
0
25 dakika ekran süresi 55 dakika pil süresinde %1 şarj gitti sadece bu normal olan mı yoksa telefon çıldırdı mı? anlamadım giggle~~giggle~~

diksarp

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yalçın
Cihazım
Xiaomi MI6
Konular
2
Arkadaşlar özellikle batarya performansını çok merak ediyorum. Zira şu an hiç memnun değilim, bu son sürümle nasıl olur acaba? Lütfen izlenimlerinizi paylaşınız.

SahinBey24

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
Mi6
Konular
1
Batarya performansı çok iyi olmuş bence saat 12 sarzdan aldım 5 saatte %91 düşmüş tüketim olayı super

Behesti

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
MI6
Konular
0
Galeriye creative mode gelmiş. Resmi seçin aşağıda collage çıkar. Oradan bir kaç işlem yapılıyor.

Ozalp4

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Mi 6
Konular
1
gönül rahatlığıyla güncelleyebilirsin batarya tüketimi on numara olmuş çok önemli bir değişiklik yok gibi

raisrsws

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
muhammadrais
Cihazım
xiaomi mi5s
Konular
0
Üst Alt