Yardım Mi 6 type-c girişi problemi

archeuscaine

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
suat
Cihazım
mi 6
Konular
22
Merhaba arkadaşlar

yaklaşık 4,5 5 aydır mi 6 kullanıyorum, telefondan kulaklık çıkmadığı için kendi kutusundan çıkan dönüştürücüyle daha önceden almış olduğum bir 3,5 mm kulaklık kullanıyorum ancak ortada hiçbir sebep yokken sadece cebimde gezdirdiğim halde bu sabahtan beri kutudan çıkan dönüştürücüyü telefona takıyorum güzelde oturuyor ama en ufak bir dokunmada tekrar çıkıyor bağlantı kesiliyor. Hem kendi şarj cihazıyla hemde aliexpress üzerinden almış olduğum blitzwolf marka şarj cihazıyla deniyorum onlarda herhangi bir problem yok telefonu taş gibi tutuyorlar. Hatta şarj kablosuyla telefonu aşağı doğru salladığım halde telefon düşmüyor ama dönüştürücü direk yan çevirmeden bile çıkıyor.

Type c girişine bu dönüştürücü olsun şarj kabloları olsun manyetik bir şey yardımıylamı bağlanıyor acaba yoksa aklıma başka bir şey gelmiyor. Geçen aliexpres indiriminde kulaklık aldım bluetooth onunla kullanmayı düşünüyorum zaten ama daha gelmesine 15 20 gün var bu süre zarfında başka dönüştürücü alsam acaba derdime derman olurmu böyle bir problem yaşayan varmı arkadaşlar ?

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
Dönüştürücünün ucu gevşemiş olabilir hocam,başka bi dönüştürücü kullanmanı tavsiye ederim

Oyla:
Üst Alt