mi 6 (turkcell yaani)sorunu ve adım sayma problemi

tweezers1907

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
serhat
Cihazım
iphone 7
Konular
8
mi6 epic rom-global 9.0.2.0 rom ikisinde test ettim.yaani uygulaması google playden indirdiğimde uygulama açıyorum.tanıtım yapıyor tam uygulama kullanıma geçicem sonra küt uygulama durdu hatası veriyor.Bootloader kapadım sonra xiamtooolla flashladım.recovery wipe data çektim ama sorun hala devam ediyor.arkadaşımda mi5 pro var miu9 yüklü onda yaani çalışıyor mesela.
ve birde rehberde sağda elinle harflerle isim atlamada sorun var takılıyor atlamıyor.
sonra rehberim google ile uyumlu goole hesap kullanıyorum mehmet mesaj yoluyor ismi çıkmıyor.numara çıkıyor.ben ona msj atıyorum mehmei seçip bana cevap gelince ayrı bir kutu açıyor numara olarak.9.0.2.0 sürüm global yüklü içinde.yazılımsal basit sorunlar ama can sıkıcı.xiaomi twitter yazıyorum kimseden cevap yardım alamıyorum.acaba bu telefonu alarak hatamı yaptım düşüncesine kapılmaya başladım.

ve shealt-lg healt-google fit vs kurduğumda adım saymıyor.
şu konuda yazılarım bulunmakta.basit problemler var ama can sıkıyor.
Yardım - Mi6 adım sayma problemi hk.

ertanx

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ertan
Cihazım
Mi 6
Meslek
Teknisyen
Konular
48
Yaani uygulaması mi6 global betada da çalışmıyor..
Rehberideki kişilerin numarasının önüne +90 ekleyin ki sms de direkt isim çıksın.

tweezers1907

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
serhat
Cihazım
iphone 7
Konular
8
bende +90 zaten hastalık hepsi öyle. miyim sitesindeki global 9.0.2 kararlı sürüm kurulu beta değil ama.

[doublepost=1514583117,1514582988][/doublepost]bende +90 zaten hastalık hepsi öyle. miyim sitesindeki global 9.0.2 kararlı sürüm kurulu beta değil ama.

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
Hocam number fixer diye bi uygulama var,forumda arat bulursun.numaralarını o halleder

tweezers1907

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
serhat
Cihazım
iphone 7
Konular
8
tamam hemen bakıyorum ilgi alaka yardıma teşekkürler

tweezers1907

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
serhat
Cihazım
iphone 7
Konular
8
mesajda numara sorunu şuan düzeldi eyvallah teşekkür ederim. çok sağlasın.
[doublepost=1514587983,1514586413][/doublepost]miui 9.0.2.0 kararlı da şuan bulduğum çözüm adım sayma için şudur,sırayla

ayarlar_pil performans_uygulama pil performans yönet_uygulamalar seçin_uygulamaların pil kullanımını yönet,sağ üst köşedeki 3 nokta tıklıyoruz. miui pil tasarruf devre dışı bırakıyoruz. sonra,

telefonda kurulu gelen güvenlik yeşil çizgi olan uygulama açıyoruz. aşağı kaydırıyoruz.izinler var

Orayara girip
otomatik başlatmaya girip. tüm açık olanları kapıyoruz.
sonra cihazı yeniden başlatıp aynı otomatik başlatmaya gelip ne istiyorsan(s healt face call reorder WhatsApp kesin seç bildirim gelsin vs) seçiyoruz açık konuma getirdik.
şimdi o sayfada bir geri geliyoruz (otomatik başlatma altında)
izinler giriyoruz.
depolama girip adım sayma program neyse aktif et. sonraa geri gel
konuma girip s healt vs adım sayma ne kullanıyorsan ve konuma ihtiyaç duyan tüm uygulamaları işaretle)
gel yine bir geri en alt kısımda vücud sensörleri var gir adım sayma programların neyse gir aç (bende shealt _lg healt) hatta oradaki hepsi hepsini yaptın mı
şimdi aynı yaprak çizgi olan uygulama güvenlik
diğer izinler gir.
oarada adım sayma uygulamanın neyse içine gir hangi işareti çarpı ise işaretle yeşil yap(yani hepsini yeşil yap) bende shealt ve lg healt
ayarlama bitti. şimdi tüm uygulamalar kapat.
telefonu yeniden başlat.
açılınca adım sayma kullanan uygulamanın içine bi kere gir sonra ram temizliği yada elle yukarı yolla sonra bak sayıyormu saymıyor mu. bayağı kafa yordum ama bende uygulama açık değil şuan sayıyor valla

Son düzenleme:

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
mesajda numara sorunu şuan düzeldi eyvallah teşekkür ederim. çok sağlasın.
[doublepost=1514587983,1514586413][/doublepost]miui 9.0.2.0 kararlı da şuan bulduğum çözüm adım sayma için şudur,sırayla

ayarlar_pil performans_uygulama pil performans yönet_uygulamalar seçin_uygulamaların pil kullanımını yönet,sağ üst köşedeki 3 nokta tıklıyoruz. miui pil tasarruf devre dışı bırakıyoruz. sonra,

güvenlik yeşil çizgi olan uygulama açıyoruz. aşağı kaydırıyoruz.izinler var

Orayara girip
otomatik başlatmaya girip. tüm açık olanları kapıyoruz.
sonra cihazı yeniden başlatıp aynı otomatik başlatmaya gelip ne istiyorsan(s healt face valla reorder WhatsApp kesin seç bildirim gelsin vs) seçiyoruz açık konuma getirdik.
şimdi o sayfada bir geri geliyoruz
izinler giriyoruz.
depolama girip adım sayma problem neyse aktif et. sonraaa
konuma girip s healt vs adım sayma ne kullanıyorsan ve konuma ihtiyaç duyan tüm uygulamaları işaretler)
gel yine bir geri en alt kısımda vücudun sensörleri var gir adım sayma programların neyse gir aç (bende shealt _lg healt) hepsini yaptın mı
şimdi menüde güvenlik izinler gel geri
diğer izinler gir.
parada adım sayma uygulamanın gir ne işareti çarpı ise işaretle yeşil yap(yani hepsini yeşil yap) bende shealt ve lg healt
ayarlama bitti. şimdi tüm uygulamalar kapat.
telefonu yeniden başlat.
açılınca adım sayma uygulanan tada uygulamanın bi kere gir sonra ram temizliği yada elle yukarı yolla sonra bak sayıyorum saymıyorum. bayağı kafa yordum ama bende uygulama açık değil şuan sayıyor valla
Hadi yine iyisin hocam sorunlarını hallettin. Ben eu beta rom kullanıyorum adımsayar çalışmıyordu, Google Play den bu uygulamayı yükledim çalıştı.

Üst Alt