Yardım Mi 6 Stock Rom Geçiş ve Sonrası

Ripper

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
BERAT
Cihazım
Xioami Mi-6
Konular
1
Arkadaşlar selamlar, Mi 6 cihaz kullanıyorum ve geçen haftasonu kamerasına merakımdan dolayı pixel romu kurdum ve bazı özelliklerini beğenmediğimden geri stok roma geçiş yaptım. Benim sorum şu olacak geçiş yapmadan önce telefonumda 10.3 mıuı güncellemesi kuruluydu fakat bu stock romu kurdum 10.2 ile geldi ve güncelleme gelir diye bekledim fakat 10.3 güncellemesi gelmedi telefon şuanda MIUI Global 10.2 ben nasıl bunu 10.3'e güncellerim. En son güncellemeyi nasıl sağlarım ?

ugucum0202

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğur
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
36
Arkadaşlar selamlar, Mi 6 cihaz kullanıyorum ve geçen haftasonu kamerasına merakımdan dolayı pixel romu kurdum ve bazı özelliklerini beğenmediğimden geri stok roma geçiş yaptım. Benim sorum şu olacak geçiş yapmadan önce telefonumda 10.3 mıuı güncellemesi kuruluydu fakat bu stock romu kurdum 10.2 ile geldi ve güncelleme gelir diye bekledim fakat 10.3 güncellemesi gelmedi telefon şuanda MIUI Global 10.2 ben nasıl bunu 10.3'e güncellerim. En son güncellemeyi nasıl sağlarım ?
Hocam bende de mi6 var bir sürü rom denedim EU BETA yı deneyin derim

adzate

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Rüştü
Cihazım
Mi 5s Mi 6
Meslek
Grafik Tasarım ve Otomasyon
Konular
15
Global 10.3.1.0 telefon hafızasına at,güncelleyici kısmından güncelleme paketini seç ve kur.
Twrp kurulu olması gerek,birde kurmadan önce tedbir amaçlı yedeklerini al

Ripper

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
BERAT
Cihazım
Xioami Mi-6
Konular
1
Global 10.3.1.0 telefon hafızasına at,güncelleyici kısmından güncelleme paketini seç ve kur.
Twrp kurulu olması gerek,birde kurmadan önce tedbir amaçlı yedeklerini al
Hocam dosyaya nerden erişebilirim güncel sitelerde hep gördüğüm 10.2 sürümü var ?

Üst Alt