Yardım Mi 6 Siyah Kenarlardaki soyulma

!! Cyber !!

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Metehan
Cihazım
Mi 5s
Konular
12
Cihazı aldım alalı yaklaşık 2 aydır kullanıyorum kenarları resmen %70 soyuldu. Kutu içerisinden çıkan kendi jelatin kılıfla beraber kullanıyorum ürünü n11'den cepport satıcısından almıştım. Bu vakitten sonra bu sorunun düzeltilmesi yahut iade gibi bir şansım var mı??
Eğer yoksa önerebileceğiniz tavsiyelere açığım arkadaşlar bu şekilde kullanımından hiç memnun değilim.

gokhan.atmaca36

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi6
Konular
2
Bende de başladı soyulma. Kilifsiz kullanmadım hic. Cepporttan aldim normal olanını ama. Acaba garantiye gönderenler ne yapti? Benim kvk garantili

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

g_almar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi6
Konular
19
Sanirim kutudan cikan orijinal kiliftam dolayi soyuluyor. O kilifi kullanip soyulma yasamayan var mi acaba?

Oyla:

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
Sanirim kutudan cikan orijinal kiliftam dolayi soyuluyor. O kilifi kullanip soyulma yasamayan var mi acaba?

Ben Yaklaşık 4-5 ay arasında kullandım Kutudan çıkan kılıfı, soyulma olmadı bende. Bendeki Seramik versiyon ama, boya farkı olacağını sanmıyorum normal Cam versiyona göre de.

Oyla:

Sabri1453

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sabri
Cihazım
Mi6
Konular
0
Benimde arkasi cam ama soyulma kapakta degil kasada ekranla arka kapak arasi yani kenarları

Anlıyorum ama ben 6 aydan fazladir kullaniyorum fakat plastik kap ile birlikte herhangi bir soyulma felan hiç olmadı sanırım kapaksiz kullanimlarda surtunmeden dolayi bu gibi dezenformasyonlar ortaya çıkabiliyor

Oyla:

gokhan.atmaca36

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi6
Konular
2
Anlıyorum ama ben 6 aydan fazladir kullaniyorum fakat plastik kap ile birlikte herhangi bir soyulma felan hiç olmadı sanırım kapaksiz kullanimlarda surtunmeden dolayi bu gibi dezenformasyonlar ortaya çıkabiliyor
Kilifsiz hic kullanmadım kılıfı çıkarıp bi bakim derken soyuldugunu gördüm maalesef

Oyla:

Sabri1453

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sabri
Cihazım
Mi6
Konular
0
Kilifsiz hic kullanmadım kılıfı çıkarıp bi bakim derken soyuldugunu gördüm maalesef

Size şahsi önerim kesinlikle garantisi mevcut ise iade edin.. ben garantisiz aldim ilk çıktığı zamanlarda ve benim telefonun yan kenarlarida camdan sizin ürününüz kusurlu olabilir.

Oyla:
Üst Alt