Mi 6 şebeke kopma sorunu

F.Molla

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Furkan
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
1
Telefonum (Mi 6) telefon görüşmeleri esnasında 4-8 saniye arası kopmalar yaşıyorum. Turkcell kullanıyorum ve telefonumu pasaport kayıt işlemlerini yapmadım. Eski telefonumda ve evimde hiç kimsede bu sorun olmuyor ? Bu sorunu yaşayan başka birisi var mı ? Sorun telefonda mı ? Sorun pasaporta kayıtlı olmadığından olabilir mi ?

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
Telefonum (Mi 6) telefon görüşmeleri esnasında 4-8 saniye arası kopmalar yaşıyorum. Turkcell kullanıyorum ve telefonumu pasaport kayıt işlemlerini yapmadım. Eski telefonumda ve evimde hiç kimsede bu sorun olmuyor ? Bu sorunu yaşayan başka birisi var mı ? Sorun telefonda mı ? Sorun pasaporta kayıtlı olmadığından olabilir mi ?
Çeken telefon her türlü normal çekmesi gerekiyor pasaport ile alakalı olduğunu sanmıyorum. Ayarlardan tercih edilen ağ türü kısmını 3g öncelikli yapıp deneyin

Admin

Elit Üye
Elit Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
Adım
Admin
Cihazım
Mi5 Pro
Meslek
Prof.
Konular
6
Konu onaylandı

Dominikk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ozan Süner
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
1
Merhaba, aynı sorunu bende yaşıyorum. Hattım Avea. Çağrı geldiğinde şebeke kopup geri geliyor ve doğru düzgün konuşma yapamıyorum. Teli yeniden başlat yaptığımda düzeliyor. Rom değişikliği, fabrika ayarlarına dönüş, yapmama rağmen sorun devam ediyor. Siz bir çözüm bulabildiniz mi acaba?

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:
Üst Alt