Yardım Mi 6 Screen Mirror Sorunu

Ali.atay16

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
Mi 6
Konular
5
Merhaba atkadaşlar benim.Mi 6 yı screen mirror ile tv ye yansittiğmda internet sitesi video.falan baya gec ilerliyor videolar netten olsun bellektekn olsun cok takiliyor donuyor. Bununla ilgili.ne yapabiliriz var mi bir çözümü ?

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hknslmn

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
hakan
Cihazım
mi 6
Konular
1
bende ekran paylasimi sıkıntısız ve takilma olmuyor arayuz miui 9.2.2 cihaz mi 6 tv sony 4k.

Oyla:

ozkan404

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Özkan
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Konular
1
Ben internet i TV ile paylaştığımda TV internet e bağlanmıyor yani internet bağlantısını kontrol ediniz ama internet bağlıdır aynı sorunu başka cihazlarda da veriyor daha önceki kullandığı m cihazlarda böyle bir sorun yoktu
TV nin wifi sini aç ardından telefonun wifi sini aç
Sonra TV nin miracast kısmını açık olduğundan emin ol telefondan da yansıtma kısmını aç TV yı bul yansit. Yani interneti paylasmicaksin

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

mehmetkatan

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Uzman
Cihazım
mi 6
Konular
0
Onu biliyorum ekran yansıtmayla bir sıkıntı yok wifi haspot internet paylaşıma ile sıkıntı var

Oyla:

mandufla

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
mandufla
Cihazım
mi 6
Konular
0
tv samsung cihaz mi6. ikisini de aynı wifiye bağladım.
Ayarlar > Ağ bölümünde daha fazla > kablosuz ekran açıyorum xiaomi mi 6 yazıyor başka bir şey yok. Tv yi bulamıyor. Ve bağlanamıyorum. Dün baya uğraştım, miracast diye bir program indirdim, o programı açıyorum, onda da kablosuz ekran yazıyor ve açık görünüyor ama başka cihaz yok. Varsa denenmiş kullandığınız sağlıklı çalışan yöntem alırım bir dal :)

Oyla:

CpoeT

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Can Ozan
Cihazım
Mi 6
Konular
11
tv samsung cihaz mi6. ikisini de aynı wifiye bağladım.
Ayarlar > Ağ bölümünde daha fazla > kablosuz ekran açıyorum xiaomi mi 6 yazıyor başka bir şey yok. Tv yi bulamıyor. Ve bağlanamıyorum. Dün baya uğraştım, miracast diye bir program indirdim, o programı açıyorum, onda da kablosuz ekran yazıyor ve açık görünüyor ama başka cihaz yok. Varsa denenmiş kullandığınız sağlıklı çalışan yöntem alırım bir dal :)
Samsung smart view indirin öyle deneyin

Oyla:

dekor67

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
tanju
Cihazım
Mi 6
Meslek
Memur
Konular
28
Ben bubsebepten dolayi miui arayuzune veda ettim hicbir tv de veya aparatta sorun yok sorun miui de suan costum rom kullaniyorum en dadik cihazda bile su gibi akiyor gorun tu YANİ SORUN MİUİ ARAYUZUNDE ROMUNDA
[doublepost=1517437001,1517436978][/doublepost]Ben bubsebepten dolayi miui arayuzune veda ettim hicbir tv de veya aparatta sorun yok sorun miui de suan costum rom kullaniyorum en dadik cihazda bile su gibi akiyor gorun tu YANİ SORUN MİUİ ARAYUZUNDE ROMUNDA

Oyla:

katip38

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bayram Şaki
Cihazım
Mi8 Se
Konular
28
Beyler uzun süren uğraşlarım sonucunda bu sorunu çözdüm. Öncelikle şunu belirtmek istiyorum oto teybiniz ve cep telefonunuz screen mirrorlink özelliğine sahip olması gerekiyor.Eğer bu özelliğe sahip cihazlarınız varsa cep telefonunuzun android sürümü 7.1.1 ve aşağısı olmalıdır. Yani android 8.0 ile 8.1 desteklememektedir. Daha sonra cihazınızın ayarlar kısmından android sürümünün üzerine gelerek miui sürümü üzerine 5 kere basarak geliştirici seçenekleri aktif hale getiriniz daha sonra ek ayarlara girerek geliştirici seçenekleri aktif hale getiriniz, alta doğru inerek usb hata ayıklaması ve usb yoluyla yükleme seçeneğini de aktif ediniz. Daha sonra cep telefonunuzu usb kablosunu bağlayarak screen mirrorlink destekleyen teyibine bağlayın. Telefonunuzun ekranına AUTOLİNK uyarısı gelecek kabul edin ve telefonunuz ekranı teyibe yansıyacaktır. Daha sonra telefonunuzdan bluetoothu açarak teybinize bağlayın ve ardında bana bol bol dua edin iyi günler :)

Oyla:
Üst Alt