Yardım mi 6 şarj sorunu

tasamek

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet
Cihazım
mi4s mipad mi6
Meslek
teknisyen
Konular
50
merhaba arkadaşlar telefonum mi6 global stabil 10.0.1.0 rom yüklü dün akşam saat 18 de telefonun şarjı yüzde 20 de jarza takın diye uyarı verdi ama normalde gece 23 e kadar jarzı giderdi neyse jarza taktım ama telefon şarj olmuyor telefon üzerinde pil şarj oluyor görünüyor ama rakamlar aynı yerde kalıyor dün geçe yüzde 11 iken şarja taktım sabah yüzde 43 yazıyordu işe geldim işyerindeki aukey şarj cihazına taktım 40 dakika şajda kaldı hala yüzde 43 görünüyor problem ne olabilir şimdiden teşekkürler

tasamek

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet
Cihazım
mi4s mipad mi6
Meslek
teknisyen
Konular
50
Düşüncelerini paylaşan tüm arkadaşlara teşekkür ederim işyerinde yılsonu işlemleri ile ilgili eğitim çalışmaları nedeni ile foruma giremedim öğleden sonra telefona üç kere kabloyu takıp çıkardım şarj olmaya başladı ve şuan şarj oluyor %88 geldi birkaç gün takip edeceğim bakalım

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

denizci535

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mesut
Cihazım
Mi 6
Konular
5
M
USB tıp c lerini ic kısmını temizleyicisi. Genelde içine tüy vs şeyler girince bazen yavaş şarj oluyor. Örnek HTC 10 da yaşamıştım. Şarj yuvasını temizledim duzelmisti

Oyla:

ufukileri

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ufuk
Cihazım
xiaomi mi 6
Konular
3
merhaba arkadaşlar telefonum mi6 global stabil 10.0.1.0 rom yüklü dün akşam saat 18 de telefonun şarjı yüzde 20 de jarza takın diye uyarı verdi ama normalde gece 23 e kadar jarzı giderdi neyse jarza taktım ama telefon şarj olmuyor telefon üzerinde pil şarj oluyor görünüyor ama rakamlar aynı yerde kalıyor dün geçe yüzde 11 iken şarja taktım sabah yüzde 43 yazıyordu işe geldim işyerindeki aukey şarj cihazına taktım 40 dakika şajda kaldı hala yüzde 43 görünüyor problem ne olabilir şimdiden teşekkürler
Aynı problem bizdede vardı pixelexperience rom yukledik telefon kendine geldi seslerde problem yaşamadık herşey tıkır tıkır çalışıyor ısınma kesildi ekran süresi arttı

MI MAX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:
Üst Alt