Yardım Mi 6 Sanırım Çöp Oldu

diemcizone

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
HAKAN AYDIN
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
1
Merhaba arkadaşlar,

Xiaomi Mi 6 ile kendim IMEI atarak yaklaşık 6 aydır Global gecelik beta romları ota yolu ile güncelleyerek kullanıyordum.

Telefonuma sms geldi, imei klonlanmıştır diye, arkadaştan almıştım o da gidip başka cihaza yazmaya çalışmış imei sonuç olarak yeniden imei atılması gerekiyordu benim cihaza.

Sürüm olarak MIUI 10 sıkıntılı olduğunu söyledi ücreti mukabilinde yardım almak istediğim bu işlerle uğraşan arkadaşlar, 8.2 yüklenmeliymiş.

MIUI 8.2 sürümü benim ve teknik arkadaşların denemeleri sonucu herhangi bir şekilde yüklenemedi, TWRP de kuramadık.

MIUI 9.5.8.0 Stable sürümden aşağıya indirilemiyor malesef telefon.

9.5.8.0 yükledikten sonra telefon sim kart ve wifi görmemeye başladı.

Bu işin çözümü var mı, yeni telefonun yolları mı gözüktü?

Ayrıca Xiaomi neden böyle saçma işler yaparak kullanıcıları mağdur ediyor, anlamış değilim :(

Gözüm gibi baktığım telefon, dolar şu fiyatlardayken yazık oldu gerçekten, bir süre telefonsuz idare edeceğim mecbur.

xiaomifast

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
android
Cihazım
mi note pro
Konular
30
merhaba arkadaşlar aynı sorun bendede var ifi çalışmıyor ve google frp sorunu yaşıyorum miui 10 yüklemek yeterli olurmu deneyen varmı

Oyla:

istanbulbalisi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
uyghur balis
Cihazım
xiami 5s
Konular
0
Hocam hatanın ekran görüntüsünü ekledim, status da ki bu hatayı MI FLASH 2016 - 2017- 2018 versiyonlarında denedim, değişen birşey olmadı malesef.
https://forum.miuiturkiye.net/dosyalar/adsiz-png.24273/?hash=a87cd619027d21ebc569e28a029b8ad0
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ayrıca bir MIUI 9, 8 dahil bir sürü rom indirdim, hepsini düzgün bir şekilde çıkarttım ama malesef yüklemiyor.

Hocam Bayram KAYA'dan mı bahsediyorsunuz acaba? eğer aynı kişiyse uzaktan bağlantı ile yapamadı malesef.
Hocam bu işi halledelim ya, İstanbulda mısınız? nasıl yapalım?

Hocam sizin adınıza sevindim, ama el becerim falan olmadığı için cihazın içini açabilmem mümkün değil. Her yolu denedim, tam 24 saat uğraştım, işin içinden çıkamadım. Telefon satıcısı arkadaş bağlandı o da yapamadı malesef.

Arkadaşlar dünden beri 24 saat uğraşıp da atamadığım romu farklı pc ile şak diye attım. Şuan cihazda V8.2.2.0 NCAMIEC GLOBAL ROM var. Wifi ve Sim kart görmeme sorununu halledip imei atmak lazım şuan. Uzaktan bağlantı ile ücrati mukabilinde yardımcı olabilecek var mı acaba?

merhabalar ,istanbulda olursan bena getir yapiyim

Oyla:

Emrearslan06

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Note 6 pro
Konular
3
Geçmiş olsun Ankara'da isen bizim bayram abi çin bayram deriz onun no verebilirim xiaomi iyidir sağlam adamdır bildiğim kadar mı 6 anti rollback yok bayram da box inşallah işini çözer

Şimdi konuştun abi ile mi6 da anti rollback var ama onları imeil atılıyor onlara bir şekilde yapılıyor dedi istersen benle irtibata geç yardımcı olurum
bayram beyın no atabılır mısınız

Oyla:
Üst Alt