Recovery Mi 6 Sagit Orange Fox Kurulumu ve Kullanımı

MehmetYesil

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi6
Konular
3
cok teşekkür ederim hocam. Androıd 9 Miui 11 sürümüne twpr/root atmak için bütün yüntemleri denedim sadece bu sonuç verdi. Yalnız magisk dosyasını flashlarken imza hatası verdi, twprdeki imza seçeneği tikini kaldırdım o şekilde yükledim. bunu da başka arkadaşlara bilgi olsun diye yazıyorum.

Nescafe656

Mevlüt
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt
Cihazım
S24 Ultra
Meslek
Kombi Tamiri
Konular
72
cok teşekkür ederim hocam. Androıd 9 Miui 11 sürümüne twpr/root atmak için bütün yüntemleri denedim sadece bu sonuç verdi. Yalnız magisk dosyasını flashlarken imza hatası verdi, twprdeki imza seçeneği tikini kaldırdım o şekilde yükledim. bunu da başka arkadaşlara bilgi olsun diye yazıyorum.
Hayırlı olsun hocam.

Emrullahaltan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrullah
Cihazım
Mi6
Konular
6

Orange Fox ile Xiaomi.eu Rom Kurulumu

Tarafımdan denenmiştir. Tecrübe edilmiştir. 9.12.12 /9.12.19 ve eu stabil sürümleri bu şekilde yüklenmiştir.
Evet şimdi arkadaşlar telefonunuza xiaomi.eu rom kurmak istiyorsunuz ama benim gibi telefonunuza twrp yüklendiğinde tuğlaya dönüyorsa çözüm burada :) . Son sürümlerde artık xiaomi.eu rom sürümlerinin içine orjinal twrp koymakta. Bu aşamayı nasıl aşacağımızı gelin birlikte yapalım.
Buradan indirdiğiniz Minimal Adb + Orange Fox klasörünün içinden RECOVERY yazan dosyayı masa üstüne çıkarıyoruz. Sağ Tık yeniden adlandır diyip ''twrp'' ismini veriyoruz
1 . Rom dosyasını masa üstüne çıkarıyoruz. Çift tık rom dosyasını açıyoruz. Recovery klasörünü görüyoruz.

Yeni Bit Eşlem Resmi (4).jpg

Bu klasörü açtığımızda karşımıza twrp.img adlı dosya görülüyor. Bunu gördüğümüz yere masaüstüne hazırladığımız twrp dosyasını sürükleyip bırakıyoruz.

Yeni Bit Eşlem Resmi.jpg

Karşımıza çıkan menüde dosyaları ekle ve değiştir seçili olacak tamam basıyoruz.

Yeni Bit Eşlem Resmi (3).jpg

ve dosyamız güncelleniyor.

Yeni Bit Eşlem Resmi (2).jpg

Bu işlem bittikten sonra Orange Fox mode alıp yükleme yapabilirsiniz.
Hocam günaydın. Anlatılanları sorunsuz bir şekilde yaptım cihazıma artık romunu kurabilir miyim, şu anda hangi işlemleri yapmam gerekiyor?

küçük_kobra

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ekrem
Cihazım
xiaomi mi 6
Konular
2
FAILED (remote: Flashing is not allowed in Lock State) hatası alıyorum bunu nasıl çözebilirim?

Üst Alt