Güncelleme Mi 6 Miui 10 Global stable 10.0.1.0

Ataberkk44

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ataberk
Cihazım
Mi9
Meslek
Öğrenci
Konular
70
9.5.8 kararlı sürüme geçtim hala güncelleme gelmedi .

sonmez1961

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
orta düzey
Cihazım
xaomi mi 6
Konular
0
Betada da yok maalesef,bölge değiştirdim Hindistan uygulamaları indi aman bir değişme yok, uygulamaları ve ayarlardan bölgeyi açınca direk atıyor hata raporu yolla diyor.
Dili İngilizce yap antartikaya bile gidersin bölge olarak .

edo35

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
erdal
Cihazım
Xiaomi mi6
Konular
4
Geri çekildi sanırım güncelleme resmi sitelerindede göremedim

HasanFB

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Öğrenci
Konular
19
Ayarlar>bildirimler ve durum çubuğu>operatör adını göster>yalnızca durum çubuğu şeklinde deneyebilirsiniz

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
böyle bir seçenek yok sadece cihaz kilitliyken operatör adını göster diye bi seçenek var

antique

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
turkayy
Cihazım
xiaomi mi 6
Konular
0
10'un tanıtım videosu nefis ama batarya performansı nasıl acaba???

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

FireLife71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus Emre
Cihazım
Mi5 Prime
Konular
37
Geri çekildi sanırım güncelleme resmi sitelerindede göremedim

Güncelleme geri çekilmedi OTA üzerinden dağıtımlar yapıldı ve OTA üzerinden paylaşımlar kapatıldı.
Geri dönüşlere göre MIUI Offical Forum üzerinde Fastboot ve Recovery Rom seçeneği ile sunulacaktır.

edo35

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
erdal
Cihazım
Xiaomi mi6
Konular
4
Güncelleme geri çekilmedi OTA üzerinden dağıtımlar yapıldı ve OTA üzerinden paylaşımlar kapatıldı.
Geri dönüşlere göre MIUI Offical Forum üzerinde Fastboot ve Recovery Rom seçeneği ile sunulacaktır.
O halde her mi6 ya verilmedi. Global stable olmuyo o zaman bu güncelleme. Geri dönüş neden bekleniyor ki beta ne işe yarıyor?

FireLife71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus Emre
Cihazım
Mi5 Prime
Konular
37
O halde her mi6 ya verilmedi. Global stable olmuyo o zaman bu güncelleme. Geri dönüş neden bekleniyor ki beta ne işe yarıyor?

OTA üzerinden dağıtımlar yapıldı ve süre içerisinde kapandı şu an Güncellemeyi kontrol et dediğinizde gelmeyebilir.
OTA dağıtım süresinde kullanıcılar yüklemeyi yapar ve Fastboot Rom ve Recovery Rom seçeneklerini kullanıcılardan geri dönüşlere göre yenilemeye veya direk olarak yayınlamaya geçebilir. Redmi S2 modelinde de aynı işlem olmuştur.
Güncelleme dağıtılıp sonra Resmi olarak sayfada yayınlanmıştır OTA üzerinden tekrar.
Resmi MIUI 10 Global Stable Güncellemesidir.
Daha fazla bilgi almak istiyorsanız.

edo35

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
erdal
Cihazım
Xiaomi mi6
Konular
4
OTA üzerinden dağıtımlar yapıldı ve süre içerisinde kapandı şu an Güncellemeyi kontrol et dediğinizde gelmeyebilir.
OTA dağıtım süresinde kullanıcılar yüklemeyi yapar ve Fastboot Rom ve Recovery Rom seçeneklerini kullanıcılardan geri dönüşlere göre yenilemeye veya direk olarak yayınlamaya geçebilir. Redmi S2 modelinde de aynı işlem olmuştur.
Güncelleme dağıtılıp sonra Resmi olarak sayfada yayınlanmıştır OTA üzerinden tekrar.
Resmi MIUI 10 Global Stable Güncellemesidir.
Daha fazla bilgi almak istiyorsanız.

Hocam işte anlamak istemediğim şey tamda bu. Neden belirli bir sürede dağıtılıp geriye dönüş bekleniyor? Önceki sürümlerde bunu yaşamadık rom stable deniliyorsa sabit kalmalı download kısmında,iyileştirmeler yapılabilir elbette buda yeni bir sürüm güncellemesiyle devam eder.Kısacası xiaomi abukluğu

FireLife71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus Emre
Cihazım
Mi5 Prime
Konular
37
Hocam işte anlamak istemediğim şey tamda bu. Neden belirli bir sürede dağıtılıp geriye dönüş bekleniyor? Önceki sürümlerde bunu yaşamadık rom stable deniliyorsa sabit kalmalı download kısmında,iyileştirmeler yapılabilir elbette buda yeni bir sürüm güncellemesiyle devam eder.Kısacası xiaomi abukluğu

ROM geliştirme ve paylaşıma sunma sistemi böyle açıkçası.
Xiaomi Geliştirici destekli yürüyen bir ROM geliştirme mantığıyla yürüyor açıkçası.
Geliştiriciler ve kullanıcılardan alınan geri dönüşlere göre yönlendirmeler olduğu içindir.
Beklemedeyiz kullanıcıları olarak yayınlandığında tekrar OTA sisteminde Fastboot Rom'larda mevcut olacaktır elbette ki.

Üst Alt