Çözüldü Mi 6 Mikrofon ve Ses Sorunu

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Mikrofon ve hoparlör sorunu olarak gönderdiğiniz için muhtemelen serviste bu parçalar değiştirilerek size gönderilmiştir ancak bu parçaların yeniden arızalanması farklı bir sorun olduğunu gösterir. Yeniden servise göndermeniz en sağlıklısı olacaktır.

Konunuzu Delta Servis Destek bölümüne alıyorum, yetkili arkadaşlar cihazınızın takibini ve gerekli yönlendirmeleri yapacaklardır :)

Delta Servis 2

Kurumsal Üye
Kurumsal Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Delta Servis
Cihazım
Xiaomi
Konular
0
Merhaba arkadaşlar yaklaşık bir buçuk ay önce Mi 6 Seramik telefonumun mikrofonundan konuşmalarda karşıya ara ara ses gitmemeye başladı, sonra cihazdan da ses çıkmamaya başladı (hoparlör müzik çalar vs) . Mobil ayarlardan şebekeyi 4g den 3g ye alıp telefonu yeniden başlatınca tekrar geliyordu fakat yine yapmaya başladı ve ayrıca ses çıkmadan açılırken cihaz çok yavaş açılmaya başladı, sıfırladım versiyon yükselttim naptımsa düzelmedi ve bende garantiye gönderdim. 10 gün önce telefonum garantiden geldi ve elektronik parça değişimi yapıldı denildi fakat aynı sorun tekrar baş gösterdi şimdi telefondan ne ses geliyor ne mikrofon çalışıyor yardımlarınıza ihtiyacım var bu sorun nasıl çözülebilir
Merhabalar 282 140 974 yurtiçi kargo gönderi numarası ile cihazınızı tarafımıza ücretsiz olarak gönderebilirsiniz. Firmalar için şikayet ve memnuniyetler her zaman olacaktır. Biz elimizden geldiğince müşterilerimiz ile ilgilenmeye ve memnun etmeye çalışacağız. :)

Üst Alt