Soru Mi 6 mı S8 mi

sfdemir

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
furkan
Cihazım
xiaomi mi6
Konular
4
öncelikle merhaba aranızda yeniyim. Yeni telefon almak istiyorum şuan iPhone 6 kullanıcısıyım. Mi6 alırsam ithalatçı garantili alıcam. S8 veya s8+ alırsam yurt dışı alacağım için garanti olmuyacak. İkisinide 2. El temiz bi cihaz almayı düşünüyorum.
Burada ki başlıklara baktıkça mi6 dan biraz soğudum diye bilirim ama öğrenci içinde s8 pahalı kaçıyor. Sizlerinde düşüncelerini merak ediyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.
Ve mi6da satılan partilerde kronik sorunlar galan varmı. Mesela şu numaralı partiden uzak dur gibi.

Son düzenleme:

mahmutbk77

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
Redmi note 3
Konular
15
bu fiyatlara s8 bulabilirseniz alın garantisiz almanızı tavsiye etmem mi6 kullanıcısı olarak şunu söyleyebilirim kesinlikle pişman olmazsın kamera konusuna gelince gece bir insan ışıklı yerler haricinde çekim yapmaz her durumda nois olur bunu yazılım ile düzeltip bize gösterir bunuda en iyi yapan samsung dur yalnız bu fotoları pc yada başka cihazlar aracılığı ile gözlemlediğinizde aslında diğer markalardan iyi olmadığını görürsünüz

Oyla:

XWORK

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
XWorK
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Öğrenci
Konular
15
Usta mi 6 öneririm öğrenci adam için S8 hem israf olur hemde gerek yok Mi 6 karşılar 5s kullanıcısı olarak gören herkes nereden aldın çok hoş telefon diyor ee mi 6 içinde aynı şeyi söylerler yani ithalat garantilerinde üstüne binip kırbaç atarsan işini yapıyorlar :D

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

umittahakaratas

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ümit
Cihazım
mi6
Konular
59
S8 kamera ve ekran olarak daha iyi ona gore kararini ver ama fiyati karsilayabileceksen

Oyla:

ercmaster

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ercan
Cihazım
mi5s
Konular
17
R
bu fiyatlara s8 bulabilirseniz alın garantisiz almanızı tavsiye etmem mi6 kullanıcısı olarak şunu söyleyebilirim kesinlikle pişman olmazsın kamera konusuna gelince gece bir insan ışıklı yerler haricinde çekim yapmaz her durumda nois olur bunu yazılım ile düzeltip bize gösterir bunuda en iyi yapan samsung dur yalnız bu fotoları pc yada başka cihazlar aracılığı ile gözlemlediğinizde aslında diğer markalardan iyi olmadığını görürsünüz
Raw formatındaki fotolara bakınca gerçekten farkı görmek imkansız. Jpeg ise makyajlama mantığına göre çalıştığı için kimi Samsung u kimi sony yi , kimi htc yi seviyor. Canon nikon savaşı gibi

Oyla:

kanderval

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hüseyin
Cihazım
Xiaomi mi 5s
Konular
1
Mi6 yı canlı incelemedim gördüğüm fotoğraflarda da böyle bi çinli kokusu var kalitesi falan nasıl? Elde tutunca iyi bir his veriyormu? Aldıktan sonra pişman olmak istemiyorum
Kardeşim senin o çinli dediğin adamlar ben dünyanın fabrikasıyım diye dünyaya kafa tutuyor için rahat olsun

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

g_almar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi6
Konular
20
Kendiliginden geri basma sorunu olan bir mi6 kullanicisi olarak, hic dusunmeden al mi6yi. Dusuk isik harici kamera performansi gayet iyi, hiz olayina girmiyorum zaten, tasarim olarak da herkesin dikkatini ceken bir telefon. Seramik yerine 64lugu alabilirsin oyle cok bi fark gozlemek zor. Al sen bu telefonu pisman olmazsin

Oyla:

sfdemir

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
furkan
Cihazım
xiaomi mi6
Konular
4
Kendiliginden geri basma sorunu olan bir mi6 kullanicisi olarak, hic dusunmeden al mi6yi. Dusuk isik harici kamera performansi gayet iyi, hiz olayina girmiyorum zaten, tasarim olarak da herkesin dikkatini ceken bir telefon. Seramik yerine 64lugu alabilirsin oyle cok bi fark gozlemek zor. Al sen bu telefonu pisman olmazsin
Hepsi buradadan seramik olanı almayı düşünüyorum

Oyla:

Derman98

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 5s plus
Konular
8
Merhaba ben s8 plus tan mi 6 geçtim bence s8 plus tan daha iyi herkese tavsiye ederim

Oyla:

tweezers1907

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
serhat
Cihazım
iphone 7
Konular
8
iyi hoş cihaz ama kamerası bildiğin ütü hacı.iphone 7 satıp bunu aldım. iphonenin yanında geçemez kamera 3üde.foto çekiyorsun bildiğin pixeller gözüküyor.ben kameradan pişmanım. 1970tl aldım. pazar günü. istersen 1800tl veriyim sana delta servis garantili.dürüstçe yazdım. ha s7 note 5 kamera karşılaştırın bu güzel gözüküyor . gündüzde çeksen eğer dikkat edersen ütü gibi pikselleri görebilirsin.dandik iphoneye göre kamerası.ha orta sekment cihazların ağzına sıçar o ayrı. sırf kamera pişmanlığındam satcam. yoksa uçak makina Androidide dandik. bi lg samsung eline su dökemez yazılımda
[doublepost=1514619936,1514618852][/doublepost]siyah 128gb hafıza olan model. kırılmaz cam var üzerinde ve yanında 1 tane daha hediye verrim. istersen nakit 1800tl veririm. Ben samsung yada lg alacam.
[doublepost=1514620370][/doublepost]resim çekerken dikkat et granleri görebiliyorsun. gündüzde aynı. çektin ya resmi ekran tıkla otomatik zoomlasın ve sonra bi gren ve pixel gör. bunları söylemeyenler dürüst değil yada kalite bir telefon kullanıp kamerayla tanışmamışlar. alacak olursan msj at bana görüşürüz.

Oyla:
Üst Alt